Łomaczenko – Lopez: TOP 5 nokautów Lopeza. Gasi światło, a potem rozpoczyna taniec! [WIDEO]

2020-10-14 11:36 MF
Teofimo Lopez
Autor: youtube.com/TopRankBoxing (screen) Teofimo Lopez

Na tę walkę czekają kibice boksu na całym świecie. W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu dojdzie do pojedynku na szczycie wagi lekkiej, kiedy to w legendarnej MGM Grand w Las Vegas rękawice skrzyżują Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 k.o.) i Teofimo Lopez (15-0, 12 k.o.). Stawką pojedynku będą pasy WBA, IBF i WBO wagi lekkiej. Zobacz, jak nokautuje Amerykanin!

Ta walka elektryzuje wszystkich fanów boksu, ale trudno się dziwić, jeśli mówimy o starciu dwukrotnego mistrza olimpijskiego Łomaczenki z młodym i eksplozywnym Lopezem. Faworytem wydaje się być bardziej doświadczony Ukrainiec, jednak o talencie i sile Amerykanina przekonało się już wielu rywali. W ramach podgrzania atmosfery przed pojedynkiem grupa Top Rank, która promuje pięściarzy, przygotowała kompilację pięciu najbardziej efektownych nokautów Teofimo Lopeza. Wrażenie robią nie tylko silne bomby, którymi demoluje swoich rywali, ale także taniec radości, który Amerykanin wykonuje po zwycięstwach. To trzeba zobaczyć!

Mariusz Wach powalczy z Tysonem Furym?! "To realne"

To będzie KRWAWA JATKA w ringu? "Zadyma" Gromadzki powalczy z niepokonanym Niemcem

Walka Łomaczenko – Lopez w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu od godziny 2.00. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport.