Mariusz Pudzianowski

i

Autor: East News Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski WYZYWA Karola Bedorfa do walki: To drzewo już urosło! [WIDEO]

2018-01-14 1:10

Mariusz Pudzianowski kontra Karol Bedorf - ta walka byłaby wielkim hitem. I wygląda na to, że wkrótce może do niej dojść! "Pudzian" w czasie rozmowy z "Super Expressem" rzucił wyzwanie byłemu mistrzowi KSW w wadze ciężkiej. - Karol, to drzewo już urosło! Najwyższa pora, żeby nasze drogi skrzyżowały się. Rzucam ci wyzwanie! Przyjmujesz? - mówi Pudzianowski w nagranym WIDEO. Jak zareaguje Bedorf?

O możliwym starciu Mariusz Pudzianowski kontra Karol Bedorf polscy kibice MMA dyskutowali od dawna. Sam "Pudzian" wielokrotnie deklarował, że w przyszłości byłby zainteresowany takim pojedynkiem, a Bedorf też często podkreślał, że chętnie spotkałby się w klatce z byłym mistrzem świata strongmanów. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że ten scenariusz jest mało realny. W końcu Bedorf był mistrzem KSW, a Pudzianowski dopiero mozolnie budował swoją pozycję w hierarchii zawodników w wadze ciężkiej. Jednak potem "Coco" stracił pas i jego kariera znalazła się na zakręcie. A "Pudzian" w ostatnich pojedynkach pokazał klasę, udowadniając, że mimo 40 lat na karku ciężką pracą stale robi imponujące postępy (seria trzech zwycięstw z Popkiem, Tyberiuszem Kowalczykiem i Jayem Silvą).

- Ja idę swoją drogą na szczyt, a Karol idzie swoją drogą. Karol już na tym szczycie był, ale musiał się troszeczkę cofnąć - powiedział Pudzianowski "Super Expressowi" i rzucił wyzwanie Bedorfowi. - Karol, najwyższa pora żeby nasze drogi wreszcie się skrzyżowały! - nie owija w bawełnę Mariusz.
Jest jednak pewien problem. Bedorf miał walczyć na najbliższej gali KSW - KSW 42 (3 marca, Atlas Arena w Łodzi). A Pudzianowski deklaruje, że chciałby się zmierzyć z Bedorfem w czerwcu, na gali KSW 43 (prawdopodobnie Gdańsk).
- Karol, może zrezygnujesz z najbliższej gali - KSW 42? Spotkajmy się w klatce na KSW 43 w Gdańsku. Będę gotowy! To drzewo urosło. Ja jestem cierpliwy. Pomału, systematycznie trenuję. Karolowi nie ujmuję klasy i umiejętności, jest dobrym zawodnikiem, w końcu był mistrzem KSW. Niech teraz zweryfikuje moje umiejętności. Karol, krzyżujemy nasze drogi! Zobaczymy, kto po tej walce będzie miał podniesioną rękę do góry. Ja tanio skóry nie sprzedam - obiecuje w swoim stylu "Pudzian".

Poniżej wideo, na którym Pudzianowski rzuca wyzwanie Bedorfowi. Czy do tej hitowej walki dojdzie? I kto, Waszym zdaniem, wygrałby takie starcie? Głosujcie w naszej sondzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze