Mateusz Masternak

i

Autor: screen/tvpsport

Masternak vs. Olivier

Udany powrót Masternaka! Rozbił Oliviera, potężne TKO w ósmej rundzie!

2024-04-20 22:43

Mateusz Masternak postanowił sprawić prawdziwą rewelację na gali KnockOut Boxing Night 34. Pięściarz, który wrócił do walki po poważnych kontuzjach, odniósł duże zwycięstwo nad Jeanem Olivierem. Francuz mimo dużych starań i brutalnej siły, przegrał pojedynek! Polak pokazał wielką klasę!

Mateusz Masternak dokonał wielkiego, sportowego powrotu! Bokser, który wrócił po wielu kontuzjach na galę KnockOut Boxing Night 34 zmierzył się z Jeanem Olivierem i zrobił prawdziwą rozwałkę Francuzowi! Mimo że rywal stwarzał przez siedem rund cięzkie warunki i zdawał się nie bać bardzo ciężkich uderzeń ze strony "Mastera", to na samym początku óśmej rundy dostał bardzo potężne uderzenie, które okazało się być TKO! To było wielkie widowisko!

Mateusz Masternak wygrywa z Olivierem. Świetny powrót kultowego boksera

Tuż przed walką Masternak zapewniał, że będzie chciał zrobić prawdziwe show i trzeba przyznać, że słowa dotrzymał. Bokser przez każdą rundę zdobywał przewagę nad Francuzem i mimo że Olivier szukał swoich szans i wytrzymywał bardzo ciężkie ciosy, to z każdym kolejnym uderzeniem zdawał się tracić impet. Prawdziwym przełamaniem walki była siódma runda, kiedy to Masternak zaczął stanowczo dominować i szukać tego ostatecznego uderzenia. To padło już w pierwszej minucie ósmej rundy, a Oliviera sunął na nogi i nie był w stanie kontynuować walki.

Najnowsze