Mateusz Borek zadebiutuje w TVP! Poprowadzi studio przed wielką galą

2020-07-30 22:22 MSo
Mateusz Borek
Autor: Cyfrasport Mateusz Borek

Wielki boks wrócił do Telewizji Polskiej! Kolejne gigantyczne imprezy pięściarskie są transmitowane przez TVP Sport. Już 22 sierpnia do ringu wejdą na Fight Camp Dillian Whyte i Aleksander Powietkin. Studio przed "galą w ogrodzie" poprowadzi Mateusz Borek! Będzie to jego debiut na sportowym kanale TVP.

Wraca wielki boks organizowany przez Matchroom Boxing. W ogrodzie siedziby firmy odbędzie się arcyciekawy pojedynek. W walce wieczoru gali zaplanowanej na 22 sierpnia Dillian Whyte ma zmierzyć się z Aleksandrem Powietkinem. Transmisja w TVP Sport! Studio gali poprowadzi w swoim debiucie w Telewizji Polskiej Mateusz Borek!

Bokser wytatuował sobie nawet BRWI. „WŁOSKI RÓŻAL” będzie bronił pasa

- Zapraszam do studia TVP Sport 22 sierpnia. Wielki boks. Powietkin vs Whyte. Oraz dobrze nam znany Bakole. Dzięki Marku za propozycję - napisał na Twitterze były komentator Polsatu, odnosząc się do dyrektora TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego.

Przeciwnikiem Martina Bakole podczas gali będzie Sergey Kuzmin, który w zawodowym rekordzie ma 15 zwycięstw i 1 porażkę. Potwierdzono także pojedynek Katie Taylor - Delfine Persoon. Na szali pasy WBC, WBO, WBA i IBF w kategorii lekkiej kobiet! Walka Whyte - Powietkin toczyć się będzie o tymczasowe mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej.

Najnowsze