Mike Tyson musi obawiać się o swoje życie?! Zdecydował się na ważny krok

2020-07-12 21:32 Damian Okła
Mike Tyson
Autor: East News Mike Tyson

Bycie światowa gwiazdą sportu ma nie tylko zalety i pozytywne strony. Kibice często zapominają, że popularność potrafi być uciążliwa, a niekiedy nawet niebezpieczna. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie hejt jest niebywale powszechny. Dlatego sportowcy muszą dbać o własne bezpieczeństwo. Mike Tyson czuł się ostatnio zagrożony, dlatego postanowił wynająć ochroniarzy.

Często można zobaczyć obrazki, na których najpopularniejsi sportowcy oblegani są przez kibiców chcących wziąć autograf, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Niestety niektórzy zapominają, że zawodnicy również mają prawo do prywatności. Co gorsza, wśród tłumu może czyhać niebezpieczeństwo, bo sportowcy mają też swoich wrogów. Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszy się osoba Mike'a Tyson'a.

Ta SEKSOWNA siatkarka wie jak kusić. Jej wyzywające ZDJĘCIA ociekają SEKSEM

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Legendarny Amerykanin wyjawił niedawno, że zamierza wrócić do ringu i stoczyć kilka pokazowych walk, a dochód z nich ma być przekazany na cele charytatywne. Tyson często publikuje filmy z przygotowań, na których widać, że mimo upływu lat, wciąż jest doskonale wysportowany. Ale powrót do ringu sprawia, że wiele osób chce zrobić sobie zdjęcie z Tyson'em.

Piłkarz z najlepszej ligi wyznał, że jest gejem. Mówi o KOSZMARZE i strachu

A odmowa spotyka się niekiedy z agresją. - Czasami ludzie, gdy nie chcesz sobie zrobić z nimi "selfie" chcą walczyć na pięści lub wyciągają broń. Martwi mnie to, to czyste szaleństwo. Jest wielu spragnionych ludzi - powiedział Tyson cytowany przez zagraniczne media. Dlatego Amerykanin postanowił wynająć ochroniarzy, którzy będą strzec jego bezpieczeństwa.

Najnowsze