Ludmila Osaczuk

i

Autor: Instagram/ludochka_osachuk Ludmila Osaczuk

Ta SEKSOWNA siatkarka wie jak kusić. Jej wyzywające ZDJĘCIA ociekają SEKSEM

2020-07-11 16:17

Jedną z dyscyplin sportowych, którą chętnie uprawiają panie, jest siatkówka. W wielu krajach sport ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest Polska. Nieco gorzej sytuacja wygląda u naszych wschodnich sąsiadów. Ukraina nie dysponuje ani mocną ligą, ani mocną reprezentacją. Ale oryginalny sposób na zachęcenie do kibicowania znalazła młoda zawodniczka, Ludmila Osaczuk.

Ukraina żyje przede wszystkim piłką nożną. To w zasadzie jedna z niewielu gier zespołowych, w której nasi wschodni sąsiedzi mogą liczyć na jakiekolwiek sukcesy. I mowa tu o piłce klubowej, jak i reprezentacyjnej. Zdecydowanie gorzej sytuacja wygląda w siatkówce. Ukraińskie kadry nie są zespołami zaliczanymi nawet do mocnych europejskich średniaków i trudno się dziwić, aby kibice tłumnie pojawiali się na trybunach.

Jej krągłe POŚLADKI to OGROMNE utrapienie. Mistrzyni chce zmniejszyć sobie PUPĘ

Super Sport 10 VII
Wyświetl ten post na Instagramie.
Сияй🤫✨ Post udostępniony przez Ludochka_osachuk (@ludochka_osachuk)

Trzeba jednak pamiętać, że wystarczy jeden wielki talent, aby dyscyplina ruszyła z kopyta. Być może niedługo na szerszą skalę usłyszymy o Ludmile Osaczuk. Przyjmująca reprezentuje obecnie zespół Uniwersytetu Wołyńskiego, który mieści się w Łucku. Jak na razie Osaczuk jest powoływana do reprezentacji Ukrainy, ale nie rozpoczęła jeszcze wielkiej przygody z siatkówką.

Piękna polska siatkarka pozowała w jeziorze. Co za widoki! [ZDJĘCIA]

Ponadto swoją karierę łączy z modelingiem. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia z sesji fotograficznych. Niektóre z nich są naprawdę pikantne i Ukrainka eksponuje na nich swoje wysportowane ciało. Kilka z fotografii można uznać nawet za wyzywające. - Może dzięki temu ktoś pokocha siatkówkę - napisała w opisie do jednego ze zdjęć Osaczuk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze