Mike Tyson pragnie swojej ŚMIERCI?! Był świadkiem OKROPNYCH wydarzeń

2020-10-26 15:22 dko
Mike Tyson
Autor: East News Mike Tyson

Jest kilka takich postaci w świecie sportu, o których nie zapomina się mimo upływu czasu. Mike Tyson niewątpliwie należy do tego grona i nadal jest bardzo rozpoznawalna postaci wśród kibiców. Nie dość, że Amerykanin świetnie radził sobie w ringu, to w dodatku ciągnęły się za nim liczne skandale, przez co mówiono o nim wiele. Głośnym echem może odbić się również dokument, który będzie opowiadał o legendarnym pięściarzu. Ten znów nie bał się odważnych słów.

Grzechem dla fanów boksu jest nie znać takiej postaci jak Mike Tyson. Wiele walk Amerykanina przeszło do historii pięściarstwa, a i sam zawodnik śrubował kolejne rekordy sięgając po najważniejsze pasy mistrzowskie. Tyson znany był ze swojego potężnego ciosu, który wielu zawodników posłał na deski. 54-latek ostatnią zawodową walkę stoczył w 2005 roku, ale o Tysonie nikt nie zapomniał. Były bokser uwielbia być w centrum uwagi i słuch po nim nie zaginął. A niebawem znów może być głośno o nim. Wszystko za sprawą pokazowej walki z Roy'em Jonesem Jr.

Horrendalne zarobki Khabiba Nurmagomedowa za walkę z Gaethje! Ponad 20 MILIONÓW

Okazje chce wykorzystać również Netflix. Znana platforma z serialami i filmami nagrywa właśnie dokument o legendzie boksu. Tajemnica wyszła na jaw za sprawą Rafaela Coideiro, który przygotowuje Tysona do pokazowej walki. Szkoleniowiec w jednym z wywiadów zdradził, że podczas zajęć jest obecna ekipa filmowa. I już teraz można się domyślać, że będzie to ciekawy dokument.

Tak wygląda "Różal" po krwawej walce na Genesis! Pokazał DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Podczas jednego z dni nagraniowych Coideiro zapytał Tysona, czym jest dla niego szczęście. - Szczęściem dla mnie byłaby śmierć, bo widziałem mnóstwo okropnych scen i przeżyłem wiele fatalnych chwil w moim życiu - wypalił legendarny pięściarz. - Nie boję się śmierci, życie może być bardziej skomplikowane dla mnie niż śmierć - dodał Tyson, który miał trudne dzieciństwo, a w dorosłym życiu nie uniknął konfliktów z prawem.

Najnowsze