Horrendalne zarobki Khabiba Nurmagomedowa za walkę z Gaethje! Ponad 20 MILIONÓW

2020-10-26 11:54 mso
Khabib Nurmagomedov
Autor: AP/Associated Press/East News Khabib Nurmagomedov

Cały świat sportów walki był zszokowany, gdy Khabib Nurmagomedow po wygranej walce o pas mistrza świata UFC w wadze lekkiej ogłosił w ringu zakończenie kariery. Justin Gaethje został poddany już w drugiej rundzie, a po chwili Rosjanin rzucił rękawice na matę. Teraz w sieci pojawiły się zarobki Dagestańczyka. Za pożegnalny pojedynek otrzymał ponad 20 milionów!

Khabib Nurmagomedow jest niekwestionową legendą UFC. "Dagestański Orzeł" już w drugiej rundzie poddał Justina Gaethje w pojedynku o pas mistrza świata UFC w wadze lekkiej. Rosjanin gładko rozprawił się z rywalem i niespodziewanie po 29. wygranej w zawodowej karierze ogłosił jej zakończenie. Wszystko przez rodzinną tragedię, która rozegrała się zaledwie kilka miesięcy temu.

Polski piłkarz brutalnie SKATOWANY przez kibica. Dramatyczna relacja, POTWORNE obrażenia

- To moja ostatnia walka. Nie wyobrażam sobie walczyć bez ojca. Obiecałem rodzinie, że to będzie mój ostatni pojedynek - powiedział Khabib tuż po zakończonym pojedynku. W lipcu tego roku z powodu koronawirusa zmarł ojciec Nurmagomedowa, który jednocześnie był jego trenerem.

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]

Dziś już wiemy, ile Khabib otrzymał pieniędzy za pożegnalny pojedynek. Jak informuje portal RT.com, jego konto wzbogaciło się aż o sześć milionów dolarów za starcie. Dodatkowo 90 tysięcy dolarów otrzymał z tytułu dwóch bonusów. Łącznie za starcie zgarnął ponad 23 miliony złotych! Jubileuszowa, trzydziesta walka w karierze mogła być sprzedażowym hitem.

Według portalu Nurmagomedow mógł wówczas rozbić bank i pobić rekord UFC. Dziś już jednak wiemy, że tak się nie stanie!