Tyson - Jones Jr. O KTÓREJ GODZINIE walka? Tyson - Jones GODZINA walki? KIEDY walczy Mike Tyson O KTÓREJ walka dzisiaj

2020-11-28 18:20 CH
Mike Tyson - Roy Jones O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY walka Tyson - Jones GODZINA walki Mike Tyson O KTÓREJ walczy dzisiaj
Autor: Twitter Mike Tyson - Roy Jones O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY walka Tyson - Jones GODZINA walki Mike Tyson O KTÓREJ walczy dzisiaj

Mike Tyson - Roy Jones Jr. O KTÓREJ GODZINIE walka dzisiaj? KIEDY walka Tyson - Jones GODZINA walki dzisiaj Mike Tyson O KTÓREJ GODZINIE początek walki dzisiaj? To dla kibiców boksu ogromne wydarzenie. Już dzisiaj pojedynek Mike Tyson kontra Roy Jones Jr. Walka dwóch bokserskich legend rozpala wyobraźnię. Ich hitowe starcia przez długie lata śledziły miliony kibiców na całym świecie. Nazywany "Bestią" Tyson słynął z brutalnych nokautów i zdominował wagę ciężką, a Roy Jones Jr. uważany był za najlepszego boksera na świecie bez podziału na wagi. W nocy z soboty na niedzielę dwie legendy boksu znów wejdą do ringu. O KTÓREJ GODZINIE walczy Mike Tyson - Roy Jones Jr. GODZINA walki dzisiaj Tyson - Jones O KTÓREJ początek walki.

Tyson - Jones O KTÓREJ GODZINIE walczy Mike Tyson dzisiaj

Mike Tyson kontra Roy Jones Jr. Pojedynek tych dwóch bokserskich legend już dzisiaj w nocy. O której godzinie walka Tyson - Jones Jr? Dowiesz się poniżej. Nazywany "Bestią" Tyson zapewnia, że jest w świetnej formie. Znany ze słabości do miękkich narkotyków "Żelazny Mike" zdradził, że przyjmował psychodeliczny lek znany jako... jad ropuchy, który motywował go do ciężkich treningów w wieku 54 lat. - Wziąłem to lekarstwo, a ono kazało mi nabrać formy - powiedział Tyson. - Działanie tej substancji naprawdę mnie zaskoczyło - zaskoczył "Żelazny Mike". To pierwszą walka Tysona od 15 lat. Jego profesjonalna kariera zakończyła się 11 czerwca 2005 roku, kiedy odmówił dalszej walki w siódmej rundzie w starciu z Kevinem McBridem. Tyson i Jones powalczą w słynnej Staples Center w Los Angeles, ale bez widowni na trybunach. To oczywiście z powodu ograniczeń związanych z epidemią COVID-19. Roy Jones Jr spodziewa się ciężkiej walki z "odmłodzonym" Tysonem. - Nie walczył 15 lat i wie, jak to jest tęsknić za boksem - powiedział Jones, czterokrotny mistrz w czterech kategoriach wagowych. - Zdaje sobie sprawę, co potrafił i teraz stara się to odzyskać. Teraz ma ochotę wyjść i być tym, kim kiedyś był i robić to, co kiedyś mógł - dodał Roy Jones Jr., który ma 51 lat, 3 lata mniej niż Mike Tyson.

Tyson - Jones O KTÓREJ GODZINIE początek walki dzisiaj

Mike Tyson O KTÓREJ GODZINIE walka dzisiaj? Informacje poniżej. Fani boksu odliczają już godziny dzielące ich od walki Mike Tyson - Roy Jones Jr. Dwaj słynni Amerykanie to żywe legenda boksu. W starciu Mike Tyson - Roy Jones Jr. obowiązywać będą specjalne zasady. To po to, żeby dwaj panowie po pięćdziesiątce nie zrobili sobie krzywy. Pojedynek potrwa 16 minut i podzielony będzie na osiem dwuminutowych rund. Doświadczeni pięściarze nie będą mieli na głowach ochraniaczy, ale żeby ograniczyć ewentualne większe uszkodzenia ciała czy poważne kontuzje, walczyć będą w mniejszych niż zazwyczaj rękawicach. Tyson i Jones Jr założą rękawice o wadze 12 uncji. Kontroli antydopingowej raczej też nie będzie, a przynajmniej na pewno nie na obecność związków chemicznych związanych z paleniem trawki. Mike Tyson nie kryje swojej słabości do miękkich narkotyków. Były mistrz świata wagi ciężkiej prowadzi działalność związaną z marihuaną od 2016 roku i jak sam niedawno przyznał, biznes przynosi mu dochód około pół miliona dolarów miesięcznie.

Tyson - Jones Jr. O KTÓREJ GODZINIE walczy Mike Tyson dzisiaj

Mike Tyson zasłużył na przydomki "Żelazny Mike" i „Bestia”, bo w latach 80. bezlitośnie i efektownie nokautował przeciwników, dominując w wadze ciężkiej. Jego wspaniałą karierę przerwały problemy osobiste. Roy Jones Jr. słynął ze wspaniałej bokserskiej techniki. Walka dwóch legend zapowiada się zatem pasjonująco. Tyson zapewnia, że mimo 54 lat jest wciąż w wybornej formie. Na ceremonii ważenia okazało się, że jest lżejszy nawet niż wtedy, gdy został najmłodszym w historii mistrzem wagi ciężkiej czyli w 1986 roku. "Żelazny Mike" ma za sobą oszałamiającą transformację ciała. Przed laty został zdyskwalifikowany za odgryzienie kawałka ucha Evanderowi Holyfieldowi i teraz też prowokuje rywala, żartując, że zrobi to samo. Chociaż zaplanowana na sobotę 28 listopada walka będzie pokazowa, to obaj gwiazdorzy zapewniają, że traktują ten pojedynek bardzo poważnie. Zarówno Tyson, jak i Jones Jr. podgrzewają atmosferę przez walką, nie szczędząc sobie złośliwości. Legendy boksu mają zarobić za to starcie ogromne pieniądze. Tyson zgarnie za ten występ aż 10 mln dolarów, a Roy Jones Jr. dostanie 3 mln.

GODZINA walki Tyson - Jones O KTÓREJ GODZINIE walka dzisiaj

Walka Mike Tyson - Roy Jones Jr. już dzisiaj w nocy z soboty na niedzielę (27/28 listopada). Transmisja tv z gali i walki wieczoru Mike Tyson - Roy Jones Jr. od godziny 03:00 na antenie Polsatu Sport.

Najnowsze