Miss Gromda! Wybierz najseksowniejszą dziewczynę walk na gołe pięści [GALERIA]

2021-08-04 13:56
Wybierz miss Gromda
Autor: fot. Gromda Wybierz miss Gromda

Po raz pierwszy na otwartym powietrzu z kibicami. W plażowym klimacie imprezy oraz customowych bryk w najlepszym wydaniu. Jak zwykle będą brutalne i krwawe walki na gołe pięści, efektowne nokauty, seksowne kobiety, gorące tancerki oraz wiele wiele innych atrakcji. GROMDA Beach to będzie coś całkowicie odjechanego.

>>>WYKUP DOSTĘP PPV DO GALI GROMDA BEACH<<<

Podczas gali odbędzie się wakacyjny turniej walk na gołe pięści w którym zobaczymy twardych bijoków z poprzednich edycji gal GROMDA. Nie zabraknie oczywiście nowych bitnych mordeczek oraz krwawych i efektownych super fightów. Będzie krwawo, będzie brutalnie. Nie możesz tego przegapić.

Przy okazji wakacyjnej odsłony Gromdy szefowie federacji postanowili wybrać Miss Gromdy. W szranki stanęło trzynaście pięknych, seksownych kobiet. Głosy można oddawać na profilach Gromdy na YouTube oraz Facebooku.

Gorące, waleczne i pewne siebie. Czas wybrać MISS GROMDA. Głosujemy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze