Marcin Najman przerywa wywiad po gali MMA-VIP 2

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Marcin Najman przerywa wywiad po gali MMA-VIP 2

Najman pokazał zdjęcie z Gołotą. Wspomina wyjątkowe chwile

2021-08-03 10:54

Marcin Najman to jedna z najbardziej intrygujących postaci w polskim środowisku sportowym. Choć już kilka razy kończył karierę, to zawsze wracał i nie inaczej jest teraz, gdy ma dwukrotnie zmierzyć się z Pawłem Jóźwiakiem, prezesem FEN. „El Testosteron” często wspomina swoją znajomość z Andrzejem Gołotą i mówi o nim z wielkim szacunkiem. Teraz Najman podzielił się wyjątkowym zdjęciem i historią o legendzie polskiego boksu.

Marcin Najman całkiem niedawno ogłosił, że wraca do klatki. Choć w lutym tego roku przegrał na swojej „pożegnalnej” walce na gali MMA-VIP z Taxi Złotówą i ogłosił, że będzie zajmował się jedynie organizowaniem kolejnych gal, to jednak kolejne oferty w końcu przekonały go do powrotu. A kolejna walka, a w zasadzie walka i rewanż, będzie naprawdę niezwykła! „El Testosteron” zmierzy się bowiem z szefem innej federacji MMA, Pawłem Jóźwiakiem. Marcin Najman wyraźnie nie chce zniknąć z polskiej sceny show-biznesu i sportu. Widać to także w mediach społecznościowych, gdzie Najman często zabiera głos na różne tematy. Teraz natomiast postanowił wspomnieć o jednym z wielu spotkań z legendarnym Andrzejem Gołotą.

Gwiazdor FAME MMA nie wytrzymał! Chwycił za nagie pośladki przy ludziach

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?

Marcin Najman chwali się wyjątkowym zdjęciem z Andrzejem Gołotą

„El Testosteron” nie raz wspominał o swoich relacjach z Andrzejem Gołotą. Teraz okazało się, że obaj mają przynajmniej jedną, oprócz boksu, wspólną pasję, a jest nią… żużel! Marcin Najman postanowił przypomnieć fanom, że Andrzej Gołota spełniał się w Polsce w niezwykłej roli. Udostępnił zdjęcie z treningu żużlowego, na którym taśmę zawodnikom „puszczał” właśnie słynny „Andrew”. – Po tym jak Unia Leszno wygrała z Falubaz nasz Włókniarz stracił szanse na play-off, ale dzięki Sławkowi Drabikowi mamy najlepszych juniorów, którzy w najbliższych latach pozwolą nam sięgnąć nawet po medale. A był i taki trening, że taśmę puszczał Andrew – wspomniał „El Testosteron”.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze