Najtrudniejsze wyzwanie w karierze. Zyśk poznał nazwisko nowego rywala na galę KBN 19

2021-11-18 18:52
Przemysław Zyśk
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Przemysław Zyśk wystąpi w walce wieczoru gali KBN 19

Przemysław Zyśk jest niepokonany na zawodowym ringu, ale na pierwszą walkę wieczoru musiał poczekać do 18. zawodowego starcia. Popularny "Ostrołęcki Taran" na gali KnockOut Boxing Night 19 w rodzinnej Ostrołęce ostatecznie zmierzy się z Juanem Ruizem. To będzie dla niego zdecydowanie najtrudniejsze wyzwanie w karierze!

Początkowo Zyśk miał skrzyżować rękawice z Rosjaninem Varazdatem Mkrtchyanem, ale finalnie jego rywalem będzie wspomniany już Wenezuelczyk. I trzeba zaznaczyć, że to jest zmiana zdecydowanie dla plus dla samego Polaka jak i całej gali.

Mkrtchyan klasyfikowany jest bowiem na początku trzeciej setki w wadze super półśredniej, z kolei Ruiz zajmuje wysokie 67. miejsce w tym zestawieniu. Wenezuelczyk z 32 pojedynków wygrał 27, w tym 19 przed czasem. W tym roku boksował trzy razy i trzy razy kończył starcia przed czasem.

Michalczewski pijany przed kamerą TVP?! Po pięciu latach wideo wyciekło do Internetu! Dziennikarz w szoku

Patrząc zatem na liczby Ruiz będzie zdecydowanie najtrudniejszym rywalem w dotychczasowej karierze Zyśka. Karierze, którą "Ostrołęcki Taran" łączy z pracą montera telewizji kablowej. Pracę zaczyna o 9 rano, kończy o 22, a w międzyczasie przyjeżdża do gymu KnockOut Promotions i trenuje dwa razy dziennie.

Za Zyśkiem często jeździ spora grupa kibiców, a dopingu jaki tworzą na jego walkach, może mu pozazdrościć wielu innych polskich pięściarzy. Przed własnymi fanami w Ostrołęce atmosfera powinna być zatem bardzo gorąca!

Oprócz Zyśka między linami zobaczymy także Pawła Stępnia (15-0-1, 12 KO), Kamila Szeremetę (21-2, 5 KO) i Rafała Wołczeckiego (3-0, 2 KO).

Łukasz Różański powalczy o pas! Zasady WBC nie pozostawiają wątpliwości

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze