Nowy termin walki ARTURA SZPILKI. Starcie z Różańskim przełożone

2021-04-08 11:01 Michał Skiba
Artur Szpilka i Łukasz Różański
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka i Łukasz Różański

Zaplanowana na 8 maja w Rzeszowie walka Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) odbędzie się w innym terminie. Na szczęście organizacja Knockout Promotions nie każe kibicom długo czekać.

Artur Szpilka już pali się do wyjścia na ring. Między linami ostatni raz pojawił się w marcu ubiegłego roku. Wtedy, po kontrowersyjnej decyzji austriackich sędziów, pokonał na punkty Ukraińca Siergieja Radczenkę. Różański ma za sobą krótszą przerwę, swój ostatni pojedynek stoczył we wrześniu zeszłego roku, bez kłopotów wygrał przed czasem z Ozcanem Cetinkayą.

Wiadomo, jak naprawdę wyglądał pobyt Artura Szpilki w więzieniu. Przetrwał tam straszne cierpienia

- Niestety, ale sam nie wiem kiedy... – odpowiedział niedawno w mediach społecznościowych Szpilka dziennikarzowi TVP Sport Bogusławowi Soleckiemu, który reklamował jego pojedynek z Różańskim słowami: '"8 maja będzie się działo".

Tomasz Adamek organizuje wesele córce. Zupełnie nie oszczędza, znamy szczegóły!

Emocje będą, ale trochę później. Knockout Promotions przełożyło pojedynek z 8 maja na 22 maja. To ma dać czas na odpowiednią promocję wydarzenia. Walka Szpilka vs. Różański będzie transmitowana w systemie PPV. Zwycięzca zdobędzie pas WBC International wagi bridger (nowa kategoria wagowa).

Najnowsze