Wiadomo, jak naprawdę wyglądał pobyt Artura Szpilki w więzieniu. Przetrwał tam straszne cierpienia

2021-04-07 8:17 Jakub Waśko
Artur Szpilka więzienie
Autor: SE Artur Szpilka więzienie

Artur Szpilka dziś jest jedną z największych gwiazd sportu w Polsce. Znany przede wszystkim z bokserskim potyczek "Szpila" w przeszłości znalazł się jednak na ostrym życiowym zakręcie. Usłyszał wyrok za udział w bójce pod dyskoteką i trafił do więzienia. Więzienie uświadomiło mu, że musi się zmienić. Choć dziś Artur Szpilka jest innym człowiekiem, to sytuacje, jakie przeżył za kratkami z pewnością na zawsze pozostaną w jego pamięci. Codziennie musiał wytrzymywać ogromne obciążenia!

Artur Szpilka nigdy nie ukrywał tego, że więzienie mocno ukształtowało jego charakter. "Szpila" na ostrym zakręcie w życiu znalazł się po tym, jak sąd wydał wyrok skazujący go na pozbawienie wolności. Pięściarz najpierw trafił za kratki w Krakowie. Jednak za grypsowanie postanowiono przenieść go do placówki o zaostrzonym rygorze. Miesiące spędził w ciężkim więzieniu w Tarnowie i to tam tak naprawdę przekonał się, że w życiu trzeba być naprawdę twardym. Z opowieści wynika, że Artur Szpilka w więzieniu przeżywał naprawdę mordercze chwile, których wielu po prostu by nie zniosło. Tymczasem pięściarz z Wieliczki pokazał jeszcze raz, że z jego charakterem wszystko jest możliwe. Co takiego za kratami robił Artur Szpilka? Wszystkiego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: W takich warunkach mieszka Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV. Potężny mężczyzna ma słabość do PLUSZOWYCH MISIÓW

Artur Szpilka po wyjściu na wolność przeżył prawdziwą przemianę. Wcześniej sportowiec znany był też z tego, że dość często pakował się w kłopoty. Dziś skupia się przede wszystkim na swojej ciężkiej pracy na treningach. Dba też o kontakt z fanami. Modnie się ubiera i chętnie publikuje treści na swoim Instagramie. Jednocześnie wyraz swojej elokwencji daje w licznych studiach telewizyjnych przy okazji gal sportów walki.

Zobacz: Wydało się, co Mariusz Pudzianowski naprawdę sądzi o Marcinie Najmanie! To wszystko zmienia

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze