Tomasz Adamek organizuje wesele córce. Zupełnie nie oszczędza, znamy szczegóły!

2021-04-07 6:58 mrk
Tomasz Adamek i The Legacy Castle w Pompton Plains
Autor: fot. Cyfra Sport/archiwum Tomasz Adamek i The Legacy Castle w Pompton Plains

Miało być swojskie weselisko w Polsce, a tymczasem będzie królewskie w USA. Tomasz Adamek przez pandemię musiał rok poczekać na wydanie swej pierworodnej córki Roksany za mąż. Ślub odbędzie się 1 maja w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison, a wesele na 200 osób na zamku w New Jersey! Wygląda na to, że Tomasz Adamek nie zamierza oszczędzać na wyjątkowym dniu swojej pociechy!

- Nie chcieliśmy dłużej czekać, zdecydowaliśmy, że ślub będzie odbędzie się 1 maja. Nie będzie na nim rodziny z Polski, tylko nasi przyjaciele i znajomi z USA. Już zarezerwowałem miejsce i wszystko jest załatwione. Córka ma od ponad roku gotową sukienkę ślubną, musiała tylko dokonać lekkich poprawek - powiedział nam Adamek.

Artur Szpilka ma 31 lat i już zostanie DZIADKIEM. Pokazał zdjęcie USG. Wielka radość!

Zamek The Legacy Castle w Pompton Plains
Autor: fot. archiwum Zamek The Legacy Castle w Pompton Plains

Polski pięściarz chciał, by jego córka miała wesele jak z bajki i tak się stanie. Adamek nie żałował pieniędzy i wynajął The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey. Ceny zorganizowania tam przyjęcia weselnego wahają się od 165 do 300 dolarów za jednego gościa. Adamek może zatem wydać na imprezę weselną córki nawet 70 tysięcy dolarów.

- Nie pytajcie mnie o ceny, bo dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Powiem, tylko, że Roksana będzie miała ślub jak z bajki. Czas szybko leci, pamiętam, że jeszcze niedawno przylatywaliśmy do USA z małymi córeczkami, a teraz wydaje jedną za mąż - dodał z zadumą w głosie.

Super Sportowiec Marca: Wygraj 300 złotych i wybierz najlepszego! Zobacz, jakie to proste

Wnętrza zamku The Legacy Castle w Pompton Plains
Autor: fot. archiwum Wnętrza zamku The Legacy Castle w Pompton Plains

The Legacy Castle to zamek, który był wybudowany w XIX wieku. Jest bardzo popularnym miejscem organizowania przyjęć weselnych, rezerwacje są robione z kilkuletnim wyprzedzeniem. W tym zamku wszyscy nowożeńcy czują się niczym para królewska.

Wnętrze jest urządzone z królewskim przepychem i rozmachem. Ogromne spektakularne schody, ozdobne żyrandole, pięć pokoi do imprez, trzy sale do wydawania koktajli, dziesięć barów, sala balowa z parkietem o powierzchni ponad 1300 metrów kwadratowych, ogromny dach, na którym też można zorganizować przyjęcie, elegancki kominek, cztery balkony, lądowisko dla helikoptera i dwa jeziora.

Nowe informacje o synu Edyty Górniak. Wzorem dla Allana jest Marcin Najman! Biorą udział w tajnych spotkaniach

Wnętrza zamku The Legacy Castle w Pompton Plains
Autor: fot. archiwum Wnętrza zamku The Legacy Castle w Pompton Plains
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze