Super Sportowiec Marca: Wygraj 300 złotych i wybierz najlepszego! Zobacz, jakie to proste

2021-04-01 6:04 jwa
Super Sportowiec marca: Wygraj 300 złotych
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Super Sportowiec marca: Wygraj 300 złotych

Wygraj 300 złotych głosując na najlepszego sportowca marca! Nasi zawodnicy przez cały miesiąc robili wszystko, by zapracować na miano najlepszych. Teraz absolutna elita powalczy o miano Super Sportowca Marca. Najlepszego wybierzecie Wy, nasi wierni Czytelnicy. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Za udział w głosowaniu przewidzieliśmy gratyfikację finansową w wysokości 10 x 300 złotych!

Super Sportowiec Marca to pierwszy z plebiscytów na najlepszego polskiego sportowca danego miesiąca, organizowany przez sportowy dział "Super Expressu". Zasady są dość proste i przejrzyste. Nominujemy najlepszych sportowców danego miesiąca, ale wygra tylko jeden z nich i jemu wręczymy wyjątkową nagrodę. Który? Wszystko zależy od Was! To czytelnicy "Super Expressu" i sport.se.pl wybiorą zwycięzcę wyjątkowego plebiscytu!

Zobacz: Super Sportowiec marca: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Dla głosujących mamy atrakcyjne nagrody. Ich łączna pula to 3000 złotych! Dziesięć osób, które oddadzą swój głos otrzyma 300 złotych. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim oddać głos na sportowca, który Twoim zdaniem był najlepszy W TYM MIEJSCU. Następnie uzupełnić formularz konkursowy, w którym uzasadnisz swój wybór. Osoby, które spełnią wszystkie te wymagania, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród finansowych.

Sprawdź: Rusza plebiscyt Super Sportowiec marca. Za głosowanie czekają nagrody!

O miano Super Sportowca Marca powalczą: mistrz MMA Jan Błachowicz, rewelacyjny biegacz Patryk Dobek i ikona skoków narciarskich Piotr Żyła. Wszyscy trzej w marcu osiągnęli wspaniałe sukcesy i z pewnością do ostatniego dnia głosowania stoczą zacięty bój o pierwsze w historii wyróżnienie. Głosowanie trwa od 2 do 12 kwietnia. Super Sportowiec Marca ogłoszony zostanie 13 kwietnia, a listę nagrodzonych przedstawimy do 15 kwietnia! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Najnowsze