Super Sportowiec Marca: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

2021-04-06 11:14 jwa
Super Sportowiec marca: zasady plebiscytu
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Super Sportowiec marca: zasady plebiscytu

Super Sportowiec Marca to wyjątkowy plebiscyt, w którym do wygrania jest spora kasa! Jego zasady są bardzo proste. W skrócie: wystarczy wybrać swojego faworyta i uzasadnić swoją opinię. Każda z osób, które oddadzą głos na jednego z nominowanych wezmą udział w losowaniu jednej z dziesięciu nagród pieniężnych. Sprawdźcie zasady plebiscytu Super Sportowiec "Super Expressu".

Super Sportowiec Marca to pierwsza edycja wyjątkowego plebiscytu "Super Expressu" i sport.se.pl. Co miesiąc będziemy przedstawiać kilka nazwisk, które swoimi sportowymi osiągnięciami zasłużyły na nominację. Spośród nich nasi Czytelnicy wybiorą najlepszego. Ten zostanie nagrodzony wyjątkowym prezentem. Każdy kto weźmie udział w głosowaniu na Super Sportowca, będzie miał okazję wygrać atrakcyjną nagrodę finansową.

Sprawdź: Super Sportowiec marca: Wygraj 300 złotych i wybierz najlepszego! Zobacz, jakie to proste

Na Super Sportowca marca można głosować W TYM MIEJSCU. Zasady są proste. Należy wybrać nazwisko naszego faworyta, a następnie w formularzu uzasadnić ocenę. Później trzeba wypełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 2 do 12 kwietnia. Super Sportowiec marca zostanie ogłoszony 13 kwietnia.

Zobacz: Rusza plebiscyt Super Sportowiec marca. Za głosowanie czekają nagrody!

Ze wszystkich głosujących wybierzemy dziesięć osób, które otrzymają nagrody po 300 złotych. Kryterium to uzasadnienie swojego wyboru. Wybierzemy dziesięć najciekawszych i najbardziej trafnych opinii. Nie ma przy tym znaczenia czy oddacie głos na zwycięzcę plebiscytu Super Sportowiec marca, czy na zawodnika, który zajął dalsze miejsce.

Najnowsze