Rusza plebiscyt Super Sportowiec Marca. Za głosowanie czekają nagrody!

2021-04-01 6:00 jwa
Super Sportowiec marca: Za głosowanie czekają nagrody!
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Super Sportowiec marca: Za głosowanie czekają nagrody!

Wspinają się na wyżyny ludzkich możliwości! Od marca co miesiąc będziemy wybierać najlepszego poskiego sportowca. Rozpoczynamy plebiscyt: Super Sportowiec Marca Super Expressu! Wystarczy tylko chwila, by zagłosować na nominowaną przez nas osobę. 13 kwietnia ogłosimy, kto, Waszymi głosami, został laureatem premierowej edycji plebiscytu na Super Sportowca "Super Expressu" i sport.se.pl! A wśród głosujących wybierzemy 10 osób, które wygrają po 300 złotych.

Plebiscyt Super Sportowiec Marca trwa od 2 kwietnia. Głosowanie W TYM MIEJSCU potrwa do 12 kwietnia. Każdy może oddać głos na swojego faworyta i wziąć udział w naszym plebiscycie. Stawka jest bardzo atrakcyjna, bo 10 osób zostanie nagrodzonych przez nas nagrodami po 300 złotych każda. Wystarczy oddać ważny głos i wypełnić formularz konkursowy. Tam należy uzasadnić swój wybór oraz podać dane adresowe.

Sprawdź: Super Sportowiec marca: Wygraj 300 złotych i wybierz najlepszego! Zobacz, jakie to proste

Super Sportowca będziemy wybierać co miesiąc. Pierwszego laureata ogłosimy 13 kwietnia. Listę zwycięzców spośród głosujących przedstawimy 15 kwietnia. Pula nagród to łącznie 3000 złotych!

Zobacz: Super Sportowiec marca: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

O miano Super Sportowca Marca walczą Jan Błachowicz (polski mistrz UFC), Patryk Dobek (halowy mistrz Europy w biegach) oraz Piotr Żyła (mistrz świata w skokach narciarskich).

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze