Super Sportowiec Marca: zagłosuj na Piotra Żyłę i wygraj pieniądze!

2021-04-01 6:03 jwa
Piotr Żyła
Autor: SE Piotr Żyła

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Uchodzi także za najbardziej sympatycznego. Wielokrotnie dawał upust swojemu poczuciu humoru podczas niecodziennych rozmów z dziennikarzami. W marcu uwielbiany przez fanów "Wiewiór" pokazał się ze świetnej strony na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie. Był najlepszym ogniwem naszej drużyny. Z tego powodu został nominowany w plebiscycie na Super Sportowca Marca Super Expressu. Każdy, kto na niego zagłosuje, otrzyma szansę wygrania 300 złotych!

Kim jest Piotr Żyła?

Piotr Żyła urodził się 16 stycznia 1987 roku w Cieszynie. Swoją przygodę ze skokami narciarskimi rozpoczął bardzo wcześnie, bo w wieku 8 lat. Od wielu sezonów jest członkiem drużyny narodowej i startuje w zawodach najwyższej rangi. 34-letni sportowiec w Pucharze Świata zadebiutował 21 stycznia 2006 roku. W konkursie w japońskim Sapporo zdobył także pierwsze punkty w elitarnym cyklu. Na pierwszy triumf musiał jednak poczekać kilka lat. Dopiero 17 marca 2013 roku nie miał sobie równych w Oslo. Jeden z najsympatyczniejszych sportowców na świecie w marcu tego roku błysnął na mistrzostwach świata w Oberstdorfie.

Zobacz: Rusza plebiscyt Super Sportowiec marca. Za głosowanie czekają nagrody!

Piotr Żyła - kandydat w plebiscycie Super Sportowiec Marca

Piotr Żyła na mistrzostwach świata 2021 był klasą sam dla siebie. Eksperci na największe gwiazdy imprezy typowali takich zawodników, jak m.in. Halvor Egner Granerud, Markus Eisenbichler czy naszego Kamila Stocha. Tymczasem "Wiewiór" pokazał, że sumiennie pracował na treningach, by w najważniejszym momencie sezonu odpalić petardy! Najpierw Piotr Żyła, co prawda jeszcze w lutym, wygrał zawody na normalnej skoczni w Oberstdorfie. Później skoczek z Wisły otarł się o podium w indywidualnych zmaganiach na dużym obiekcie, a na zakończenie mistrzostw, na początku marca, zdobył brązowy medal z kolegami w rywalizacji drużynowej.

Sprawdź: Super Sportowiec marca: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Super Sportowiec Marca - jak głosować?

W plebiscycie Super Sportowiec Marca Super Expressu nominowanych jest trzech polskich zawodowych sportowców. Piotr Żyła o miano najlepszego powalczy z wojownikiem MMA Janem Błachowiczem i lekkoatletą Patrykiem Dobkiem. Głosować na swojego faworyta można W TYM MIEJSCU. Należy zaznaczyć swój wybór, uzasadnić go i uzupełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 2 do 12 kwietnia, a zwycięzcę ogłosimy 13 marca. Warto wesprzeć swoich idoli, ponieważ na 10 osób spośród wszystkich, które wezmą udział w głosowaniu, czeka nagroda w wysokości 300 złotych. Łączna pula nagród to 3000 złotych!

Zobacz: Super Sportowiec marca: Wygraj 300 złotych i wybierz najlepszego! Zobacz, jakie to proste

Żyła mistrzem świata!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze