Super Sportowiec Marca: zagłosuj na Patryka Dobka i wygraj pieniądze!

2021-04-01 6:01 jwa
Patryk Dobek
Autor: Cyfra Sport Patryk Dobek

Jeszcze do niedawna Patryk Dobek znany był tylko najbardziej zagorzałym lekkoatletycznym kibicom. Jego złoty medal na Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu rozsławiło jednak jego nazwisko nie tylko w naszym kraju, lecz także na całym Starym Kontynencie. Ten wielki sukces musi zostać doceniony! Dobek został nominowany w plebiscycie Super Sportowiec Marca Super Expressu. Głosując na niego możecie wzbogacić się o 300 złotych!

Kim jest Patryk Dobek?

Patryk Dobek urodził się 13 lutego 1994 roku w Kościerzynie. Fanom lekkiej atletyki dał się poznać przede wszystkim jako specjalista w biegach na 400 metrów i 400 metrów przez płotki. Od tego roku doszedł do tego jeszcze jeden, średni dystans. Ku zaskoczeniu wielu Patryk Dobek błysnął w biegu na 800 metrów podczas Halowych mistrzostw Europy 2021 w Toruniu. Na naszego rodaka nie stawiał niemal nikt, a on utarł nosa faworyzowanym rywalom, w tym znacznie bardziej rozpoznawalnemu Adamowi Kszczotowi. Zdobył złoto. Był to pierwszy sukces Patryka Dobka na dystansie dłuższym niż 400 metrów.

Sprawdź: Super Sportowiec marca: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

Patryk Dobek - kandydat w plebiscycie Super Sportowiec Marca

Patryk Dobek został nominowany w plebiscycie Super Sportowiec Marca Super Expressu. Swoim doskonałym startem w Toruniu zdobył serca polskich kibiców, a teraz ma szansę na kolejne wielkie wyróżnienie. Choć konkurencja jest mocna, to sukces 27-letniego biegacza na ważnej imprezie sprawia, że należy postrzegać go jako silnego kandydata do miana najlepszego polskiego sportowca w marcu. Wynik 1:46,81 na 800 metrów pozwolił nie tylko wywalczyć mu złoty medal na HME, lecz także ustanowić nowy rekord osobisty.

Zobacz: Rusza plebiscyt Super Sportowiec marca. Za głosowanie czekają nagrody!

Super Sportowiec Marca - jak głosować?

W plebiscycie Super Sportowiec Marca Super Expressu nominowanych jest trzech polskich zawodowych sportowców. Patryk Dobek o miano najlepszego powalczy z wojownikiem MMA Janem Błachowiczem i skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Głosować na swojego faworyta można W TYM MIEJSCU. Należy zaznaczyć swój wybór, uzasadnić go i uzupełnić dane kontaktowe. Głosowanie potrwa od 2 do 12 kwietnia, a zwycięzcę ogłosimy 13 marca. Warto wesprzeć swoich idoli, ponieważ na 10 osób spośród wszystkich, które wezmą udział w głosowaniu, czeka nagroda w wysokości 300 złotych. Łączna pula nagród to 3000 złotych!

Zobacz: Super Sportowiec marca: Wygraj 300 złotych i wybierz najlepszego! Zobacz, jakie to proste

Patryk Dobek po zdobyciu złota HME: Co ja narobiłem!
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze