Artur Szpilka zostanie dziadkiem jako 31-latek. Pokazał zdjęcie USG. Ogromna radość!

2021-04-07 13:57 bnm
Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

Już 8 maja w Rzeszowie Artur Szpilka skrzyżuje rękawice z Łukaszem Różańskim. "Szpila" ma za sobą obóz górski w Szklarskiej Porębie, a po powrocie do Warszawy rozpoczął sparingi. Były pretendent do tytułu mistrza świata na samą myśl o pojedynku uśmiecha się od ucha do ucha, ale to nie jedyny powód do zadowolenia. W swoich mediach społecznościowych pięściarz pokazał zdjęcie USG i poinformował, że zostanie... "dziadkiem"! Dla wielu może być to spore zaskoczenie!

Szpilka długo negocjował kontrakt na walkę z Różańskim. Ostatecznie przy okazji gali KnockOut Boxing Night 14 w Jachrance oficjalnie przed kamerami podpisał umowę.

Gdy tylko to zrobił nie krył radości. Nie minęło kilka dni, a Szpilka ma kolejne powody do zadowolenia. Nowiną pochwalił się na Instagramie.

- Ja właśnie na treningu, ale dowiedziałem się, że Pumba strzelił gola. Gratuluję synu, będą dzieciaki - powiedział Szpilka.

Pumba to jeden z dwóch ukochanych psów pięściarza. Szpilka Pumbę i Cyca nazywa swoimi dziećmi, więc jak sam przyznał, teraz został dziadkiem!

Na dowód zamieścił nagranie z USG partnerki Pumby.

Ciężko uwierzyć ile zarobił Tomasz Adamek. Jego majątek można liczyć w dziesiątkach milionów! Powalające kwoty!

Artur Szpilka, Pumba i Cycu
Autor: fot. instagram.com/artur_szpilka Artur Szpilka, Pumba i Cycu

Do starcia Szpilki z Różańskim dojdzie 8 maja w Rzeszowie. Pojedynek zostanie pokazany w płatnym systemie PPV, a jego stawką będzie pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger.

Dla Szpilki będzie to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. W marcu zeszłego roku pokonał w kontrowersyjnych okolicznościach Siergieja Radczenkę. Różański z kolei w ubiegłym roku stoczył dwie walki, ale obie z rywalami mizernej klasy. Ostatnie wartościowe zwycięstwo zanotował w lipcu 2019 roku, pokonując Izu Ugonoha.

Ujawniono, jak naprawdę wyglądał pobyt Artura Szpilki w więzieniu. Przetrwał tam MORDERCZE chwile

Najnowsze