Izabela Macudzińska z Królowych życia TTV i Damian Wrzesiński

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express; Instagram/justuniquebyisabel Izabela Macudzińska z Królowych życia TTV i Damian Wrzesiński

Polski pięściarz jak Wilder i Fury. Gwiazda "Królowych życia" szykuje mu specjalny strój [TYLKO U NAS]

2021-10-12 12:03

Cały bokserski świat żył w weekend dopełnieniem trylogii pomiędzy Tysonem Furym i Deontayem Wilderem. Po kapitalnej walce Brytyjczyk znokautował Amerykanina w 11. rundzie i zachował pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Panowie zachwycili także tuż przed pojedynkiem, wychodząc do ringu w oryginalnych strojach. Specjalny strój na swoją kolejną walkę szykuje także Damian Wrzesiński.

Wrzesiński powróci na ring po pięciu miesiącach - w maju w Pionkach lepszy od Polaka okazał się Meksykanin Erick Encinia Segura. "Wrzos" na zwycięską ścieżkę zamierza powrócić 29 października na gali MB Boxing Night 10 w Kaliszu.

Wrzesiński do najbliższego pojedynku przygotowuje się pod okiem nowego trenera Tomasza Dylaka. Kilka ostatnich dni "Wrzos" spędził na obozie nad morzem, a na dniach będzie sparował m.in. z Janem Lodzikiem. Nowy trener to jednak nie jedyna zmiana u pięściarza z Poznania.

Doping za pomoc! Dzieci i żołnierze będą wspierać Wrzesińskiego na gali MB Boxing Night 10

"Wrzos" dba o każdy szczegół i 29 października zamierza zaprezentować się z dobrej strony nie tylko między linami. Jak się dowiedzieliśmy Wrzesiński wyjdzie do ringu w Kaliszu w specjalnie zaprojektowanym stroju, który uszyje gwiazda programu "Królowe życia" Izabela Macudzińska-Borowiak.

- Damian spotkał Izę i jej męża na jednym z eventów "Drużyny szpiku". Od słowa do słowa doszli do porozumienia. Nie chcę zdradzać wszystkiego, bo nie będzie wtedy niespodzianki, ale Damian wyjdzie w stroju jednego z super bohaterów znanych z komiksów i filmów - zdradziła nam Natalia Wrzesiński, żona Damiana.

Przemek Saleta rozczarowany walką Tyson Fury - Deontay Wilder?! Pięściarz wskazał, czego oczekiwał

Królowe życia 10 - zwiastun
Najnowsze