zaskakujący wpis

Popek wbił zęby w kraty i napisał o skur****. Zapowiedział wielki powrót. Niespodziewany wpis byłego gwiazdora federacji GROMDA

2024-03-01 17:05

Po nagraniach z udziałem Popka, które niedawno ujrzały światło dzienne, raper oraz były już gwiazdor federacji GROMDA najpierw musiał poradzić sobie z wielkim hejtem, a później konsekwencjami swoich zachowań, w tym m.in. z usunięciem z federacji zajmującej się organizacją walk na gołe pieści. Przy okazji gali GROMDA 16 Popek postanowił jednak opublikować krótki wpis, w którym zapowiedział wielki powrót.

Niespodziewany wpis Popka

W ostatnich tygodniach internauci przeżyli niemały szok, kiedy światło dzienne ujrzały niepokojące materiały z udziałem Pawła "Popka" Mikołajuwa, po których ten został mocno skrytykowany przez opinię publiczną, a szef federacji GROMDA, Mariusz Grabowski zdecydował się natychmiast usunąć go z szeregów swojej organizacji. Niedługo później partnerka rapera opublikowała obszerny wpis wyznając, że Popek przebywa obecnie w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym. Jak się jednak okazuje, nie ma on zamiaru przegapić walk na gołe pięści przy okazji gali GROMDA 16. 

Popek zapowiedział wielki powrót

Okazuje się, że Mikołajuw dalej czuje się silnie związany z federacją GROMDA, dla której niedawno miał okazję stoczyć swoją pierwszą walkę i na chwilę przed rozpoczęciem gali GROMDA 16 opublikował specjalny wpis, w którym zapowiada, że ma w planach w przyszłości znów pojawić się w szeregach organizacji zajmującej się walkami na gołe pięści. - Zawsze walka do końca. Brakuje mi tej adrenaliny, dlatego dzisiaj nie ma inne opcji jak zobaczyć galę GROMDA. Same sku****le i dobrzy goście. Jeszcze tam wróce. - zapowiedział Mikołajuw w swoim krótkim wpisie w mediach społecznościowych. 

Najnowsze