Szalony pojedynek Mike'a Tysona POTWIERDZONY! Zmierzy się z olbrzymim, białym potworem

2020-07-16 14:27 MSo
Mike Tyson
Autor: East News Mike Tyson

Coraz głośniej huczy od plotek o powrocie "Żelaznego" Mike'a Tysona do ringu. Zanim hitowy come-back stanie się faktem, "Iron Mike" zmierzy się w szalonym pojedynku z olbrzymim, białym potworem. Nie chodzi jednak o żadnego człowieka, a... rekina. Z pewnością będzie gorąco! Akcję organizuje "Discovery Channel".

Mike Tyson szykuje się do powrotu do ringu. "Żelazny Mike" już niedługo pojawi się w letnim programie telewizyjnym Discovery Channel. Doroczna edycja specjalnego show w ramach "rekiniego tygodnia" polega na szalonych wyzwaniach. Jako pierwszy pojawił się w nim Michael Phelps, który ścigał się z wirtualnym potworem.

Artur Szpilka APELUJE do oplutego kibica! "Ajtuj, wracaj! Znasz się na boksie"

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie do końca wiadomo, na czym ma polegać tegoroczna walka Mike'a Tysona z białym rekinem. Jak informuje "The Sun", reżyserzy zapewnili jednak, że żaden rekin nie ucierpiał podczas kręcenia programu. Co ciekawe, szalone starcia ma zapowiadać legendarny spiker, Michael Buffer. Ciekawe, czy usłyszymy słynne "Let's get ready to rumble"!

- Przyjąłem to wyzwanie, by przezwyciężyć lęki, z którymi wciąż muszę mierzyć się w życiu. Zrównuję je ze strachem towarzyszącym zbliżającemu się powrotowi do ringu w wieku 54 lat. Nauczyłem się z tego sporo. To zbliża mnie do spełnienia mojej misji stawania się coraz lepszym i zbliżaniem się do Boga - mówi Tyson cytowany przez brytyjski tabloid.

Tyson ma wrócić do ringu, ale termin nie jest jeszcze ogłoszony. Walki mają mieć charakter pokazowy i charytatywny. Wszyscy fani czekają na wielki powrót "Iron Mike'a". Z pewnością przykuje to uwagę setek milionów na całym świecie.

Najnowsze