Artur Szpilka APELUJE do oplutego kibica! "Ajtuj, wracaj! Znasz się na boksie"

2020-07-16 13:06 MSo, MF
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Po gali w Pionkach doszło do wielkiego skandalu. Głośniej niż o samych walkach była sprawa oplucia przez Artura Szpilkę jednego z kibiców. "Szpila" najpierw nerwowo dyskutował z fanem boksu, a następnie dwukrotnie na niego splunął. Teraz odniósł się do sprawy. Poprosił go o to, by osoba prowadząca konto "Ajtuj Szminka" na Twitterze wznowiła swoją aktywność, bo "zna się na boksie".

Wszystkie krajowe media rozpisywały się o skandalu, do którego doszło podczas gali boksu w Pionkach. Artur Szpilka podszedł do jednego z kibiców prowadzącego konto na Twitterze "Ajtuj Szminka" i wdał się z nim w ostrą dyskusję. Szpilka dwukrotnie opluł chłopaka, który miał mieć zapewnioną ochronę. Teraz "Szpila" wyraził skruchę w specjalnie opublikowanym na Twitterze wideo.

Kasyno na ręce McGregora. Legenda MMA z przedziwnym zegarkiem za 2,5 MILIONA

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Niepotrzebnie oplułem tego Szminkę. Z drugiej strony, mówię Wam postawcie się na moim miejscu. To nie była konstruktywna krytyka, a od trzech-czterech lat notoryczne podśmiechiwanie, przekształcanie mojego nazwiska, no hejt. Każdy z Was na moim miejscu nie byłby zadowolony - mówi na początku nagrania Artur Szpilka.

"Szpila" przyznał jednak, że nie powinien zachować się w ten sposób - nawet pomimo tego, do czego mieli dopuszczać się internetowi trolle. - Mimo wszystko, osoba sportowa nie powinna dawać takiego przykładu. Także co, Ajtuj, wracaj, bo ewidentnie znasz się na boksie. Rób to normalnie, kto wie, może kiedyś będziesz jakimś fachowcem w tym sporcie - dodał Szpilka.

Tragiczne wiadomości o znanym w całym kraju sportowcu. Po trzecim nawrocie raka NIE ŻYJE

Artur Szpilka ostatnią walkę stoczył w marcu w Łomży, gdzie w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Siergieja Radczenkę na punkty. Ukrainiec mówił otwarcie o oszustwie, a pięściarz z Wieliczki zażądał natychmiastowego rewanżu. Aktualnie Szpilka wraca do zdrowia po kwietniowej operacji barku, a do ringu będzie mógł wrócić prawdopodobnie pod koniec roku.

Najnowsze