Artur Szpilka

i

Autor: fot. Marcin Smulczyński/Super Express Artur Szpilka z Cycem

Szpilka mocno wzruszony. Wszystko przez jeden film, który ukazał się w sieci, mówi o łzach [WIDEO]

2022-01-20 10:49

Artur Szpilka dochodzi do siebie po operacji kolana i powoli rozpoczyna poważniejsze treningi. Były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej zdradził ostatnio, że kolejna jego walka nie odbędzie się w boksie, a w MMA. Szpilka nie żyje jednak samym sportem - najwięcej uwagi poświęca bowiem swoim ukochanym psom. Do sieci trafił właśnie film, który mocno wzruszył pięściarza z Wieliczki.

Szpilka ma dwa psy - Cyca i Pumbę. Kocha je nad życie, o czym regularnie przekonujemy się przeglądając jego media społecznościowe. Szpilka nie tylko z nimi spaceruje, ale też trenuje, wyjeżdża na gale, zabiera na wywiady, do pracy, czy do restauracji. Jednym słowem nie odpuszcza ich na krok.

To już pewne. Artur Szpilka nie stoczy kolejnej walki w boksie! Ta wypowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości

Przeróżnych postów czy stories na Instagramie z Cycem i Pumbą w roli głównej zatem nie brakuje. Ktoś postanowił zrobić z tego użytek i w efekcie na YouTube pojawił się ponad sześciominutowy filmik z ukochanymi psami Szpilki.

Film zatytułowany został "Najlepszy trener psów" i przypadł Szpilce do gustu. Zresztą sam zainteresowany nie krył wzruszenia.

- Zobaczcie jakie kozackie. Aż łezka się zakręciła. Swoją drogą, że komuś się chciało zapisywać instastory - napisał Szpilka na Instagramie. - Dziękuję za ten film - dodał na Twitterze.

Artur Szpilka załamał ręce po odkryciu, jaką karę wymyśliła mu Kamila Wybrańczyk! Musiał to wszystkim pokazać, prawdziwy hit

Artur Szpilka ZAWALCZY na GOŁE PIĘŚCI? Stanowcza DEKLARACJA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze