Szpilka - Różański STREAM ONLINE. Gala KBN 15 w Rzeszowie

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Szpilka - Różański STREAM ONLINE. Gala KBN 15 w Rzeszowie

Szpilka - Różański STREAM ONLINE. Gala KBN 15 w Rzeszowie DZISIAJ Szpilka - Różański PPV ONLINE. Gdzie oglądać walkę Szpilka - Różański 30.05.2021 w INTERNECIE?

2021-05-30 15:35

KBN 15: Szpilka - Różański STREAM ONLINE. Gala boksu w Rzeszowie. Szpilka - Różański TRANSMISJA ONLINE. Gdzie oglądać walkę Szpilka - Różański KBN 15? Szpilka - Różański GDZIE OGLĄDAĆ walkę INTERNECIE. PPV Szpilka - Różański TV TRANSMISJA NA ŻYWO. GDZIE stream online? Przed nami gigantyczne emocje związane z boksem na wysokim poziomie! Potyczka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim to walka wieczoru gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie. Zdaniem bukmacherów faworytem starcia jest zawodnik z Rzeszowa.

Już w niedzielę 30 maja w Rzeszowie dojdzie do walki Artur Szpilka - Łukasz Różański. Między liny wejdą na zasadach nowej kategorii wagowej organizacji WBC "bridger". Pojedynek toczyć się będzie o pas WBC International i może być przepustką do starcia o główny pas mistrza świata WBC. Obaj zawodnicy zmieścili się w limicie wagowym. Nieco bliżej limitu (101,6 kg) znalazł się Artur Szpilka, który był lżejszy o 100 gram (101,5 kg). Łukasz Różański wniósł na wagę 101,2 kg. Między Szpilką i Różańskim było naprawdę gorąco.

Szpilka - Różański STREAM ONLINE. KBN 15: Szpilka - Różański PPV

Szpilka zdaje sobie sprawę ze stawki niedzielnego pojedynku. Od ponad tygodnia nie udziela się już w internecie, nie rozmawia także z mediami. Wszystko po to, by skupić się tylko na celu, którym jest pokonanie Różańskiego. - Nie chcę mówić jak będzie wyglądać walka i czego to ja nie pokażę w ringu. Wcześniej zazwyczaj dużo mówiłem, a nie zawsze wychodziło tak, jak chciałem. W niedzielę poznacie wszystkie odpowiedzi na swoje pytania - powiedział nam Szpilka tuż przed odcięciem się od świata wirtualnego.

Zdaniem wielu osób porażka może zakończyć karierę Szpilki w boksie. - Różański nigdy nie dotknął poziomu boksu i rywali, na którym w kilku walkach był Artur. Jeśli Szpilce zostało 60 procent z najlepszych czasów kariery, to nie widzę żadnych argumentów, by wygrał to pięściarz z Rzeszowa. Jeśli jednak Artur z Łukaszem przegra, to niech nie myśli już o walkach na innych galach bokserskich oraz o spróbowaniu swoich sił w MMA np. w KSW, tylko niech kupi wędkę i zacznie chodzić na ryby - przyznał w rozmowie z "SE" Mateusz Borek.

Szpilka - Różański STREAM ONLINE PPV. Gdzie oglądać walkę 30.05?

Gala KnockOut Boxing Night 15 z walką Szpilka - Różański odbędzie się w niedzielę 30 maja. Początek walki Szpilka - Różański ok. godziny 21:00. Transmisja na żywo z walki Szpilka - Różański na KBN 15 nie odbędzie się w telewizji. Gala dostępna jedynie w systemie PPV. Możecie go wykupić tutaj!

RÓŻAŃSKI: SZPILKA OBRAZIŁ MNIE PRZY MOJEJ DZIEWCZYNIE!
Najnowsze