Dariusz Michalczewski

i

Autor: Super Express

Mamy zdjęcia!

Tak mieszka Dariusz Michalczewski "Tiger" żyje jak król, te oszałamiające zdjęcia zobaczysz tylko u nas!

Dariusz Michalczewski jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Legendarny "Tiger" pokazał dziennikarzom "Super Expressu" w jakich warunkach żyje! Trzeba przyznać, że mistrz może pochwalić się naprawdę piękną posiadłość i żyje jak prawdziwy król! Mamy ekskluzywne zdjęcia!

Dariusz Michalczewski jest prawdziwą legendą polskiego sportu. Sportowiec przez lata kariery odnosił wielkie sukcesy w boksie, notując mistrzostwo świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Mimo że sportowiec od lat nie jest już aktywny na ringach, to jego postać nadal budzi wielką ciekawość. Pięściarz podzielił się z dziennikarzami "Super Expressu" wyglądem swojego domu i trzeba przyznać, że mieszka jak prawdziwy król! Mamy zdjęcia!

Dariusz Michalczewski pokazuje swój dom! Piękna posiadłość byłego mistrza

Okazuje się, że Dariusz Michalczewski mieszka w wyjątkowo malowniczych warunkach i urządził swój dom w naprawdę znakomitym guście. Będąc właścicielem takiej posesji, Michalczewski może dobrze odpoczywać po całych latach boksowania i walki o najwyższe cele. Aby zobaczyć ekskluzywne zdjęcia domu Dariusza Michalczewskiego, przejdź do galerii poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze