Dariusz Michalczewski

i

Autor: Super Express

Mamy zdjęcia!

Tak mieszka Dariusz Michalczewski "Tiger" żyje jak król, te oszałamiające zdjęcia zobaczysz tylko u nas!

Dariusz Michalczewski jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego sportu. Legendarny "Tiger" pokazał dziennikarzom "Super Expressu" w jakich warunkach żyje! Trzeba przyznać, że mistrz może pochwalić się naprawdę piękną posiadłość i żyje jak prawdziwy król! Mamy ekskluzywne zdjęcia!

Dariusz Michalczewski jest prawdziwą legendą polskiego sportu. Sportowiec przez lata kariery odnosił wielkie sukcesy w boksie, notując mistrzostwo świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Mimo że sportowiec od lat nie jest już aktywny na ringach, to jego postać nadal budzi wielką ciekawość. Pięściarz podzielił się z dziennikarzami "Super Expressu" wyglądem swojego domu i trzeba przyznać, że mieszka jak prawdziwy król! Mamy zdjęcia!

Dariusz Michalczewski pokazuje swój dom! Piękna posiadłość byłego mistrza

Okazuje się, że Dariusz Michalczewski mieszka w wyjątkowo malowniczych warunkach i urządził swój dom w naprawdę znakomitym guście. Będąc właścicielem takiej posesji, Michalczewski może dobrze odpoczywać po całych latach boksowania i walki o najwyższe cele. Aby zobaczyć ekskluzywne zdjęcia domu Dariusza Michalczewskiego, przejdź do galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze