Andrzej Gołota

i

Autor: SE Andrzej Gołota

Co za zdjęcie!

Tak zmieniła się córka Andrzeja Gołoty. Aleksandra Gołota promieniuje pięknem, jej matka ujawniła zdjęcia

2024-03-04 18:37

Małżonka Andrzeja Gołoty postanowiła pokazać, jak wygląda jej córka! Okazuje się, że potomkini legendy polskiego boksu, Aleksandra Gołota, wygląda wprost zjawiskowo! To trzeba zobaczyć na własne oczy, prezentuje się naprawdę wybornie!

Andrzej Gołota może pękać z dumy! Legendarny pięściarz i prawdziwa ikona polskiego boksu wychował wraz z małżonką, Mariolą Gołotą, mogą pochwalić się bardzo mądrą i zjawiskowo piękną córką! Aleksandra Gołota może pochwalić się świetnym wykształceniem i zjawiskową urodą. Jej zdjęcia wprost trzeba zobaczyć!

Andrzej Gołota może być dumny. Jego córka to piękna i mądra osoba, matka pokazała zdjęcia!

Zdjęcia potomkini Andrzeja Gołoty pojawiły się na Instagramie jej mamy przy okazji Balu Debiutantek Biało-Czerwonych. W imprezie wzięła młoda prawniczka, Aleksandra Gołota. 

- Legion Młodych Polek, Bal Debiutantek Biało-Czerwonych z Aleksandrą Golotą, Prezes Legionu, Andrzejem Golotą oraz wśród wielu notabitów obecnych Reyes, Sprawiedliwość IL. Sąd Apelacyjny, Barbara Bralewska-Beczek Wicekonsul Polski, Chicago i Jan Kopec i dr Łucja Mirowska Kopec. Tradycyjnie bal odbył się w pięknym Chicago Hilton, gdzie Legion jest jednym z najstarszych klientów. - opisała imprezę Mariola Gołota. 

Fani są zachwyceni wyglądem córki Andrzeja Gołoty i piszą wiele komplementów w kierunku prawniczki!

- A ja to już się pogubilam Pani Mariolu, czy to córka na zdjęciu czy Pani. Jak dwie krople wody

Najnowsze