The War 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali The War 2? WALKI, ZAWODNICY

2021-08-14 13:41
The War 2: Denis Bad Boy Załęcki
Autor: Piotr Lampkowski / SE The War 2: Denis "Bad Boy" Załęcki

Przed nami kolejna gala walk na gołe pięści! The War 2 odbędzie się już w sobotę 14 sierpnia w Toruniu. Jedno jest pewne - będzie krwawo! Pojedynek w MMA, bezpardonowe pojedynki na gołe pięści i w kickboxingu. Nie zabraknie także emocjonującej walki pomiędzy sześcioma kobietami. Te wejdą do ringu naraz! The War 2 zaserwuje kibicom jeszcze więcej atrakcji. Tego po prostu nie można przegapić. The War 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali The War 2? WALKI, ZAWODNICY

The War 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali The War DZISIAJ?

Po raz drugi brutalni i bezpardonowi uczestnicy walk na gołe pięści powalczą w specjalnych turniejach na The WAR 2. Emocji nie zabraknie! Pierwszy raz kibice będą świadkami grupowej walki kobiet! Przed galą było bardzo gorąco. – Dziewczyny nie powinny w ogóle przebywać w jednym pomieszczeniu – mówi Denis „Bad Boy” Załęcki, organizator The WAR. Z pewnością krew poleje się także podczas turnieju 1 na 1! Niektórzy zawodnicy dosłownie się nienawidzą. W klatce spróbują rozwiązać swój konflikt, ale z pewnością nie będzie o to łatwo. Animozje są duże. – Nie chcę za dużo mówić, ale napinka jest ogromna. Dobraliśmy zestawienia tak, że da się wyczuć napięcie w powietrzu – podkreślił szef organizacji. Na ważeniu było bardzo gorąco, a atmosferę można było kroić nożem. – Kilka konfliktów rozstrzygnie się w klatce na sportowo, w starciach na gołe pięści – kończy pomysłodawca The WAR.

NIE PRZEGAP! Elite Fighters znów szokuje! Takiej walki w Polsce jeszcze nie było

Po raz drugi brutalni i bezpardonowi uczestnicy walk na gołe pięści powalczą w specjalnych turniejach na The WAR 2. Emocji nie zabraknie! – Podczas rekrutacji okazało się, że często kobiety mają większe jaja od mężczyzn – mówi Denis „BAD BOY” Załęcki, właściciel organizacji. Ponownie kibice jednej nocy zobaczą dwa turnieje na gołe pięści – ośmioosobowy w formule K1 oraz 3 na 3. Nie zabraknie także superfightu MMA i pierwszego starcia kobiet 3 na 3! Niestety, pod znakiem zapytania stoi walka 5vs5. Wisłoka Dębica wycofała się ze starcia z Elaną Toruń. – Wyjdziemy w pięć osób samą Elaną, bez zgód i układów. Jeśli któraś ekipa ma jaja i odwagę, czekamy na propozycję. Nikomu nie odmówimy – zapewnia „Bad Boy”! 

The WAR 2 KARTA WALK:

Turniej 1 na 1 - ćwierćfinały

  • Arek „ARAS” Dembiński vs. Szymon „SOŁI” Sołtys
  • Michał „KOMANDOS” Więcławski vs. Michał „KORNIK” Kornacki
  • Roger „FURIAT” Burjanski vs. Mariusz „MARIO” Stecowiat
  • Krystian „MŁODY GLEBA” Tołkaczewski vs. Sergiusz „ZAJĄC” Zając

Turniej 3 na 3 - półfinały

  • Gladiatorzy vs Demony
  • Warriors vs Wilki

Superfighty:

  • Walka 1 na 1: GROM vs TREVIS
  • Walka 3 na 3 kobiet: DEVILS vs BAD GIRLS

Gala The War 2 zaplanowana jest na 14 sierpnia 2021 roku. Walki na gołe pięści odbędą się w Toruniu. Gala transmitowana będzie jedynie w systemie PPV. Można go kupić na oficjalnej stronie gali The WAR TheWar.pl (KLIKNIJ TUTAJ I KUP)! Początek gali o godzinie 20:00. Relacja na żywo na Sport.se.pl.

Krwawa masakra na Gromdzie. Tego nie pokazała kamera.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze