Andrzej Gołota

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Andrzej Gołota

To Andrzej Gołota sądzi o Idze Świątek! Przerwał milczenie, musi poświęcać jej dużo czasu

2022-05-23 9:56

Andrzej Gołota postanowił szczerze ocenić Igę Świątek. Legendarny bokser w rozmowie z "WP. SportoweFakty" zdradził swoje poglądy na temat najlepszej tenisistki świata i jak się okazuje, ma jej poświęcać naprawdę dużo czasu. Takich słów Gołoty o Świątek się nie spodziewaliście, cała prawda wyszła na jaw.

Andrzej Gołota postanowił udzielić wyjątkowo szczerego wywiadu "WP. SportoweFakty". W trakcie rozmowy poruszone były tematy poglądów byłego pięściarza na obecny stan polskiego boksu, czy też jego ewentualnego powrotu ze sportowej emerytury, ale także Igi Świątek. Okazuje się, że Gołota ma swoje zdanie na temat najlepszej tenisistki świata i poświęca jej naprawdę dużo czasu. Prawda wyszła na jaw.

Robert Lewandowski z wielkim sukcesem! Nie zostawił żadnych wątpliwości, wyraźnie wyprzedził rywali

Andrzej Gołota szczerze o Idze Świątek. Poświęca jej naprawdę dużo czasu

W trakcie rozmowy z "WP. SportoweFakty", Gołota został zapytany o to, którego polskiego sportowca obecnie śledzi. Okazuje się, że jest to nie kto inny jak Iga Świątek, której mecze Gołota ogląda z jak największą przyjemnością i jak sam przyznaje, lubi jej starcia na turniejach. Zważając na fakt, jak długie potrafią być spotkania w tenisie, były reprezentant Polski w boksie musi poświęcać jej naprawdę dużo czasu.

- Na przykład Igę Świątek. Można powiedzieć, że jej kibicuję. Lubię jej mecze. - przyznał w rozmowie z "WP. SportoweFakty" Andrzej Gołota.

Toni Kroos komentuje transfer Roberta Lewandowskiego! Niemiec nie gryzł się w język, powiedział to wprost

Aby zobaczyć, jak wygląda szkoła, do której chodziła Iga Świątek, przejdź do galerii poniżej.

Andrzej Gołota jak Iga Świątek? Próbował swoich sił w dyscyplinie

W trakcie rozmowy z "WP. SportoweFakty", Andrzej Gołota przyznał, że próbował sił w dyscyplinie uprawianej przez Igę Świątek, jednak miało to wymiar wspólnej aktywności z synem. Gdy potomek Gołoty przestał grać w tenisa, pięściarz poszedł w jego ślady.

- Bardziej mój syn. A ja grywałem przy nim. Ale on przestał, przestałem więc i ja. - przyznaje Andrzej Gołota w rozmowie z "WP. SportoweFakty".

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Wyjątkowa wizyta w szkole Igi Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze