Polsat Boxing Night. Adamek vs Molina: Ile zapłacić za Pay Per View? Jak wykupić dostęp?

2016-04-02 19:04

Walka Tomasz Adamek - Eric Molina NA ŻYWO w Cyfrowym Polsacie. Jak i kiedy oglądać? W jaki sposób i za ile wykupić dostęp do gali Polsat Boxing Night? W sobotę 2 kwietnia w krakowskiej tauron Arenie w walce wieczoru Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Erikiem Moliną. Bezpośrednią transmisję z gali Polsat Boxing Night przeprowadzi telewizja Polsat. Dostęp do walki będzie możliwy tylko dzięki wykupienia dostępu do pay-per-view. W jaki sposób można zamówić dostęp do pojedynku Adamek - Molina? Jak jest cena?

2 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie będzie miała miejsce kolejna odsłona gali Polsat Boxing Night. Kibice zgromadzeni w hali zobaczą sześć pojedynków, lecz walką wieczoru będzie rywalizacja Tomasza Adamka z Erickiem Moliną.

Stawką będzie interkontynentalny pas wagi ciężkiej federacji IBF. We wrześniu "Góral" pokonał Przemysława Saletę i wciąż marzy o mistrzostwie wagi ciężkiej. - Żaden z obecnych mistrzów nie jest poza moim zasięgiem. Jeśli wygram z Moliną, znów pomyślę o najwyższych celach. Pięknie byłoby walczyć o pas w Polsce - powiedział jeden z bohaterów wieczoru gali Polsat Boxing Night. Transmisja rozpocznie się w systemie  Pay Per View o godzinie 18:00, a już pół godziny później odbędzie się pierwsza walka.

Jak obejrzeć walkę Adamek - Molina w Cyfrowym Polsacie?

- wystarczy wysłać sms o treści: numer karty dekodera.walka pod numer 7043

- za pośrednictwem strony internetowej www.cyfrowypolsat.pl, a także w Internetowym Centrum Obsługi Klienta pod adresem www.icok.cyfrowypolsat.pl

-  dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta pod numery: 801 00 50 50, 222 127 255, 699 44 50 50.

Zobacz: Polsat Boxing Night: Gdzie kupić bilety na walkę Adamek - Molina?

Dostęp do tego wydarzenia kosztuje 40 zł, a abonenci Cyfrowego Polsatu mają możliwość skorzystania z dogodnych dla nich form płatności:

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu

-  przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim

- e-płatności

Natomiast portal Sport.se.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO i ZA DARMO z gali Polsat Boxing Night, gdzie w walką wieczoru będzie pojedynek Tomasz Adamek - Eric Molina.

Tak mieszka Robert Lewandowski! Zobacz ZDJĘCIA z sypialni, kuchni i łazienki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze