Tragedia w ringu! Nie żyje pięściarz Musa Yamak, zmarł podczas walki. 38-latek miał zawał serca

2022-05-17 8:57
Ring bokserski: Tragedia w ringu! Nie żyje pięściarz Musa Yamak
Autor: Pixabay Ring bokserski: Tragedia w ringu! Nie żyje pięściarz Musa Yamak

Przerażające sceny miały miejsce w Buergerhaus w Garching podczas gali boksu. Niepokonany Musa Yamak mierzył się z Hamzą Wanderą. Nikt nie spodziewał, że na koniec pojedynku rozegra się prawdziwy dramat. 38-letni pięściarz miał w ringu zawał serca. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Tragiczne informacje napłynęły z Niemiec. Świat boksu połączył się w głębokiej żałobie po dramatycznej sytuacji, do której doszło w Buergerhaus w Garching. Podczas gali boksu doszło do fatalnego wypadku. Niepokonany Musa Yamak wyszedł do ringu z Hamzą Wanderą. To miała być kolejna łatwa wygrana. Niestety, tak się nie stało. 38-letni pięściarz, według relacji "The Sun", miał nagle upaść w ringu. Od razu pojawili się tam medycy, którzy rozpoczęli akcję pierwszej pomocy dla pięściarza. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Tragedia w ringu. Pięściarz zmarł w trakcie walki

Musa Yamak wygrał osiem pojedynków w zawodowej karierze. Zawodnik zmarł w szpitalu po tym, jak zdiagnozowano u niego zawał serca. Zawodnik kategorii półciężkiej próbował wyjść do trzeciej rundy, ale upadł na ring nieprzytomny.

NIE PRZEGAP! Dramat rywala Błachowicza. Po kontuzji zwijał się z bólu na macie, ta diagnoza będzie jak wyrok?

Jak poinformował "Bild", po tym jak Yamak upadł na ring, całe wydarzenie zostało odwołane. Niemiecka policja poinformowała, że medykom w pracy mieli przeszkadzać fani. Nie udało się jeszcze stwierdzić, czy utrudniona praca medyków doprowadziła do śmierci.

NIE PRZEGAP! Mariusz Wach dołączy do KSW?! Szczere wyznanie, ujawnił swoje plany na przyszłość [TYLKO U NAS]

Kim był Musa Yamak?

Musa Yamak był zawodowym pięściarzem, który stoczył dziewięć zawodowych pojedynków. Do feralnego wieczora nieopodal Monachium był niepokonany. W 2021 roku zdobył pas WBF International.

Sonda
Co wolisz: boks czy MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze