Mariusz Wach dołączy do KSW?! Szczere wyznanie, ujawnił swoje plany na przyszłość [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2022-05-12 17:58
Mariusz Wach
Autor: Kamil Kacperczyk Mariusz Wach

W ostatnim czasie o Mariuszu Wachu znów zrobiło się głośno, kiedy pięściarz nie tylko ujawnił, że obecnie jest z związku z Dominiką Tajner, ale że w najbliższym czasie wystąpi na gali Wotore. Jak się jednak okazuje, to nie wszystkie plany Mariusza Wacha na najbliższą przyszłość i o tym, jak chciałby dalej poprowadzić swoją karierę ujawnił w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Nie zabrakło wzmianki o KSW i innych organizacjach MMA, w tym freakowych.

Kibice boksu przed kilkoma tygodniami znów mogli usłyszeć o Mariuszu Wachu, kiedy gruchnęła wieść, że pięściarz spotyka się z Dominiką Tajner, a nawet się z nią zaręczył. Chwilę później pojawiły się natomiast informacje, że Wach będzie jednym z bohaterów gali Wotore i jeszcze w tym roku zmierzy się w super fighcie na jednej z kolejnych gal federacji, która organizuje walki na gołe pięści. Jak się jednak okazuje, pięściarz swój pojedynek stoczy w rękawicach, o czym opowiedział w swojej ostatniej rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Podczas niej opowiedział również o tym, jakie ma plany na przyszłość oraz, że zastanawia się nad wstąpieniem do KSW lub którejś z freak fightowych organizacji.

Łukasz "Juras" Jurkowski typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70! Ta opinia może Was zaskoczyć [TYLKO U NAS]

Mariusz Wach szczerze o planach na przyszłość. Nie wyklucza występów w federacji KSW, o wszystkim opowiedział

Mariusz Wach ujawnił, że chciałby stoczyć jeszcze co najmniej dwie walki bokserskie, a w dalszej perspektywie nie wyklucza dołączenia do rosnących w siłę federacji MMA. - Na razie jeszcze nie myślę o tym, ale nie mówię nie. Ja mam 43 lata, ale jeszcze mam na tyle tej energii i siły, że się tym cieszę. Kocham boks i kocham trenować. Nie wykluczam tego jednak, że gdzieś tam mnie zobaczycie w jakiś pojedynkach freakowych - wyznał Wach pytany o chęć występu w federacji KSW lub dołączenia do federacji pokroju FAME MMA lub High League. Zobaczcie całą rozmowę z Mariuszem Wachem, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej.

Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Mariusza Wacha w KSW lub FAME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze