Łukasz Juras Jurkowski

i

Autor: Instagram/jurasmma Łukasz "Juras" Jurkowski

Łukasz "Juras" Jurkowski typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70! Ta opinia może Was zaskoczyć [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2022-05-09 16:58

Walki Mariusza Pudzianowskie niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tylko czekają, aż jeden z największych gwiazdorów federacji KSW po raz kolejny pojawi się w oktagonie. Tym razem, podczas KSW 70, Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. M.in. do tej walki odniósł się Łukasz "Juras" Jurkowski podczas swojej rozmowy z Andrzejem Kostyrą.

Pomimo upływających lat Mariusz Pudzianowski wciąż cieszy się ogromną popularnością, a co za tym idzie również jego kolejne walki w federacji KSW. Po tym, jak "Dominator" bez problemów poradził sobie z "Bombbardierem", nokautując go już w pierwszej rundzie, włodarze federacji postanowili zestawić go z Michałem Materlą. Nie jest tajemnicą, że to Pudzianowski będzie cięższym zawodnikiem w tym zestawieniu, a ostatnio "Pudzian" przyznał się nawet, ile wnosi na wagę, jednak Łukasz "Juras" Jurkowski twierdzi, że tym razem masa Pudzianowskiego może nie mieć aż takiego znaczenia. Podczas swojej rozmowy z Andrzejem Kostyrą Jurkowski postanowił ocenić, kto według niego ma większe szanse na wygraną. Te słowa mogą wielu zaskoczyć.

Niepojęte, co zrobił ze sobą Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Po tym, co zobaczyli fani ruszyła prawdziwa lawina

Juras ocenił walkę Mariusz Pudzianowski - Michał Materla na KSW 70

Komentator oraz były rywal Pudzianowskiego nie spisuje Materli na straty w tym pojedynku i jego zdaniem, to właśnie szczecinianin ma minimalnie większe szanse na wygraną. - Ja zrobiłem z Mariuszem wiele rund sparingowych na treningu i tam nie miałem jakiś większych problemów, ale Mariusz jest takim zawodnikiem, który lepiej bije się na walce, już kiedy walczy o coś. Raczej bym dał 60:40 dla Materli tez z racji doświadczenia i pamiętając, że on jest piekielnie silny. W przełożeniu na walkę myślę, ze Michał poradzi sobie z Pudzianem o wiele lepiej niż ja - wyznał Juras odpowiadając na pytanie Andrzeja Kostyry. Zobaczcie całą rozmowę z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim w naszym materiale wideo poniżej!

NIE PRZEGAP: Niewiarygodne, ile waży Mariusz Pudzianowski przed walką z Materlą na KSW 70! Wielu może mu zazdrościć, siłacz ma się czym chwalić

Sonda
Kto wygra na KSW 70?
Juras typuje walkę Pudzianowski - Materla na KSW 70 | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze