UFC: Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić

i

Autor: UFC Zrzut ekranu z YouTube'a UFC: Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić

Dramat rywala Błachowicza. Po kontuzji zwijał się z bólu na macie, ta diagnoza będzie jak wyrok?

2022-05-17 7:34

Jan Błachowicz w niezłym stylu wrócił do organizacji UFC. "Cieszyński Książę" pokonał Aleksandara Rakicia, ale na pewno nie w taki sposób, jakiego wszyscy się spodziewali. Były mistrz kategorii półciężkiej wygrał przez kontuzję rywala. Aleksandar Rakić poznał diagnozę, która brzmi dla niego fatalnie. Czeka go długa przerwa od startów.

Czy Jan Błachowicz wróci na tron kategorii półciężkiej organizacji UFC? "Cieszyński Książę" w dobrym stylu wrócił do oktagonu najlepszej federacji MMA na świecie, pokonując przez techniczny nokaut po kontuzji Aleksandara Rakicia. W pewnym momencie noga rywala Polaka nie wytrzymała. Rakić upadł na matę i zaczął zwijać się z bólu. Jan Błachowicz nie cieszył się z wygranej w takim stylu i porozmawiał chwilę z rywalem. - Dziękuję ci, że czekałeś na mnie kilka miesięcy. Życzę ci zdrowia i szybkiej rekonwalescencji. Będziesz jeszcze mistrzem - powiedział Rakiciowi Polak.

UFC: Fatalna kontuzja Rakicia. Tragiczne wieści

Aleksandar Rakić poznał już diagnozę swojej fatalnie wyglądającej kontuzji. - Rakić zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie podczas walki. Dziś potwierdził to rezonans magnetyczny. Wieczorem wraca do domu. Nie zaplanowano jeszcze terminu potrzebnej operacji. Rakić dwukrotnie zrywał więzadła krzyżowe w lewym kolanie, pierwszy raz zrobił to w prawym - napisał dziennikarz Ariel Helwani.

NIE PRZEGAP! Gigantyczny rywal Pudziana powraca! Nie uwierzysz, z kim zmierzy się tym razem, szokujące zestawienie

Rakić też kilkukrotnie trafił Polaka, wywołując u niego uraz na twarzy. – To wydarzyło się po jedynym z pierwszych ciosów i do końca tej rundy nic nie widziałem na to oko. W poniedziałek czeka mnie zabieg. Lekarz jeszcze nie wie, czy to będzie coś małego, czy jednak coś poważniejszego – zdradził Błachowicz tuż po walce. Teraz wiadomo, że konieczny był drobny zabieg.

- Musieliśmy zrobić drobną operację po walce. Włożyli mi coś do naprawienia oka na sześć tygodni. To taka rurka. Po tym czasie będę musiał to wyciągnąć. I tyle! - opowiadał Błachowicz na swoim Instagramie.

NIE PRZEGAP! Popek zamienia klatkę na ring! Raper wystąpi na GROMDA 9, szykuje się wielki hit!

Jan Błachowicz przed walką z Rakiciem w UFC: Zwycięzca pretendentem do pasa?
Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze