Gigantyczny rywal Pudziana powraca! Nie uwierzysz, z kim zmierzy się tym razem, szokujące zestawienie

2022-05-16 17:24
Mariusz Pudzianowski, Serigne Ousmane Dia
Autor: screen YouTube KSW Mariusz Pudzianowski, Serigne Ousmane Dia

Mariusz Pudzianowski kilka miesięcy temu zmierzył się w klatce z wyjątkowym przeciwnikiem – dużo większym, nawet od naszego siłacza, Serignem Ousmanem Dią, czyli „Bombardierem”, mistrzem senegalskim zapasów. Niestety dla fanów MMA i KSW „Bombardier” nie pokazał zbyt wielu umiejętności, a na pewno nie był odporny na ciosy, bowiem Pudzian szybko posłał go na deski. To nie znaczy jednak, że Senegalczyk rezygnuje z walk. Teraz wystąpi on we freak-fightowej federacji, gdzie zmierzy się z polskim influenserem – różnica wymiarów będzie jeszcze bardziej okazała, niż w zestawieniu z Pudzianem!

Starcie Mariusza Pudzianowskiego z Serignem Ousmanem Dią miało odbyć się już w marcu 2021 roku, ale wówczas potężny „Bombardier” doznał zapalenia wyrostka i musiał udać się do szpitala. Po kilku miesiącach był jednak gotowy do walki i zmierzył się z Pudzianem na gali KSW 64 w październiku. Wielu fanów ostrzyło sobie zęby na to starcie, bowiem Mariusz Pudzianowski rzadko kiedy może poczuć się dużo mniejszy od rywala, a tak było w tym przypadku – Polak mierzy 185 cm i waży około 120 kilogramów. Senegalczyk natomiast ma aż 198 cm wzrostu i waży ok 150 kg! To jednak „Bombardierowi” nie pomogło, bowiem Pudzianowski błysnął umiejętnościami i doświadczeniem i już w 18 sekund znokautował swojego rywala! Mimo tej porażki nie zabrakło w Polsce chętnych, do zorganizowania kolejnej walki z potężnym zapaśnikiem. Teraz będzie walczył jednak we freak-fightowej federacji Prime Show MMA!

Błachowicz pokazał kontuzjowane oko. Rozcięcie w nietypowym miejscu, tego nie może robić, będziecie zaskoczeni

Bombardier zmierzy się z polskim… celebrytą! Stifler zdecydował się na szalony krok

Już wcześniej mówiło się o tym, że Senegalczyk znów pokaże się w Polsce i ma zawalczyć dla niedawno powstałej federacji PRIME SHOW MMA. Szokować może jednak wybór rywala dla niego, bowiem Serigne Ousmane Dia zmierzy się z jeszcze mniejszym niż Pudzian zawodnikiem!

Starcie Normana Parke'a z Tyburskim na FAME MMA 14. Mocne słowa byłego mistrza KSW

Naprzeciw „Bombardiera” ma stanąć znany influenser Damian „Stifler” Zduńczyk. Nie dość, że „Stifler” nie powala warunkami fizycznymi (mierzy 190 cm, ale waży ok. 95 kilogramów) to trudno mówić o dużym doświadczeniu – walczył on tylko raz, na FAME MMA 7, gdzie przegrał w pierwszej rundzie z Popkiem. Trzeba więc przyznać, że celebryta wykazuje się ogromną odwagą, stając naprzeciwko bądź co bądź zawodowca i to o imponujących rozmiarach!

  - Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał! 150-kilowy kolos z Senegalu stanie w szranki z nieznającym strachu Stfilerem. Jak sobie poradzi najodważniejszy freak fighter z potężnym Bombardierem? - tak Prime Show MMA przedstawiło jedno z najbardziej zaskakujących zestawień na swojej gali Prime 2: Kosmos, która odbędzie się 9 lipca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze