Norman Parke o starciu z jednym z braci Tyburskich

i

Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Norman Parke o starciu z jednym z braci Tyburskich

Starcie Normana Parke'a z Tyburskim na FAME MMA 14. Mocne słowa byłego mistrza KSW

2022-05-15 16:04

Norman Parke zgarnął kolejne zwycięstwo na FAME MMA. Tym razem w rzymskiej klatce rozprawił z Piotrem Szeligą, którego pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Schodząc do szatni doszło do starcia między nim a jednym z braci Tyburskich. W rozmowie z "Super Expressem" popularny "Stormin" nie przebierał w słowach.

Choć jego kontrakt z FAME MMA już wygasł, to Norman Parke wciąż nie wyklucza startów dla tej organizacji. Popularny "Stormin" pokonał na FAME MMA 14 Piotra Szeligę, triumfując przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Do interesujących scen doszło chwilę później, gdy Parke schodził z areny. Nagle doszło do wymiany zdań między byłym mistrzem KSW a jednym z celebrytów. Kamera "Super Expressu" uchwyciła cały moment.

FAME MMA 14: Norman Parke starł się z Tyburskim

Norman Parke nie był świadomy tego, z kim dyskutował. - Nie wiem. Kto to był? Nie znam tego gościa! Ten z tyłu, taki z postawionymi włosami? Kto to? Kim jest ten gość? - dopytywał podczas rozmowy z "Super Expressem". "Stormin" nie wiedział, że Tyburski miał już okazję bić się dla organizacji FAME MMA.

NIE PRZEGAP! Norman Parke odejdzie z FAME MMA? Skończył mu się kontrakt. Zdradza plany na przyszłość

Zobacz całe zajście w materiale wideo na kanale KOLOSEUM na YouTube!

- Nigdy o nim nie słyszałem, nigdy nie widziałem jego nazwiska. Widziałem tego wysokiego gościa z tymi cholernymi nażelowanymi włosami, zrobionymi brwiami. Wyglądał jak kobieta - mówił Parke, który jest chętny na walkę, ale... w klubie w ramach sparingu, a nie na gali.

- Jeśli ma jakiś problem nie musimy tego robić w klatce przed dużą publicznością za pieniądze. Chce się wybić na moim nazwisku. Przyjdź do mojego klubu w Warszawie. Możemy tam pogadać pięścią w pięść - odniósł się Parke do jednego z braci Tyburskich.

NIE PRZEGAP! Jaroniewska po zlaniu Laluny na FAME MMA 14: "Boże, jak ja to powiem mamie..." [TYLKO U NAS] WIDEO

Sonda
Co wolisz oglądać - FAME MMA czy KSW?
Łukasz Kaczmarek o tajemnicy sukcesów Zaksy Kędzierzyn
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze