Gala FAME MMA 14

i

Autor: AKPA Gala FAME MMA 14

Norman Parke odejdzie z FAME MMA? Skończył mu się kontrakt. Zdradza plany na przyszłość

2022-05-15 4:45

Co dalej z przyszłością Normana Parke'a w organizacji FAME MMA? Na gali oznaczonej numerem 14, Irlandczyk z Północy rozprawił się z Piotrem Szeligą, wygrywając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Tym samym jego kontrakt z największą freak-fightową organizacją wygasł. Jaki jest jego plan na przyszłość? Czy pożegna się z FAME MMA?

Gala FAME MMA 14 przeszła już do historii. W krakowskiej Tauron Arenie kilkanaście tysięcy fanów dopingowało najpopularniejszych influencerów w kraju. Nie zabrakło także sportowych starć. Irlandczyk Norman Parke pokonał już w drugiej rundzie Piotra Szeligę. Były mistrz organizacji KSW i były zawodnik UFC triumfował przez techniczny nokaut. - Próbował. Naprawdę się starał. Ale przed drugą rundą już stałem, stałem cały czas, widziałem zegar i wciąż miałem 45 sekund przerwy. Pomyślałem sobie: gdzie jest moja filiżanka herbaty? Gdzie moje herbatniki? Poprosiłem trenera o kawę - mówił po walce w rozmowie z "Super Expressem".

FAME MMA 14: Parke pokonał Szeligę

Norman Parke nie ukrywał, że był dość zdziwiony tym, jak małą klatką jest tzw. "klatka rzymska". - Ku**a, jaka ona była mała! Myślałem, że będzie nieco większa. Mamy klatkę u siebie w gymie - też jest dość mała, ale tutaj jest ona kwadratowa, a u nas w kształcie ośmiokątnym. Myślę, że z każdej strony była mniejsza o kilkadziesiąt centymetrów z każdej strony. To bez znaczenia.  Wsadźcie budkę telefoniczną i też mogę w niej walczyć. Nie ma problemu - przyznaje z uśmiechem.

NIE PRZEGAP! Norman Parke zmasakrował Piotra Szeligę! Prawdziwa rzeź w rzymskiej klatce na FAME MMA 14

Rozczarowani żużlowcy po nieudanym GP Warszawy

FAME MMA: Kontrakt Normana Parke'a się skończył

Czwarta walka sprawiła, że Irlandczykowi skończyła się umowa z FAME MMA. - To była moja czwarta i ostatnia walka na tym kontrakcie w FAME MMA. W tym momencie jestem wolnym agentem. Nie wiem jeszcze, co dalej. Chcę pozostać aktywny i bić się w MMA z dobrymi rywalami. Chcę bić się dalej - to wiem! Najpierw pogadam z organizacją FAME MMA - przyznał.

Kibice mogą więc liczyć, że Parke dalej będzie bił się w FAME MMA. Zwłaszcza, że jest zainteresowany pojedynkiem z BOXDEL-em, jednym z szefów organizacji. - Pamiętasz, kiedy biłem się z "Don Kasjo"? Gadał wtedy, że przegrałem tę walkę. Powiedziałem, że za to zapłaci. Za tę pomyłkę i słowa, które wypowiedział. Powiedziałem, że musi stracić około 30 kilo, by mieć chociaż szansę mierzyć się ze mną.BOXDEL mówił, że chce bić się w klatce rzymskiej, bez zapasów - dodał.

NIE PRZEGAP! Tromba rozbił Gimpera w walce wieczoru FAME 14! Parke nie dał szans Szelidze, zaskakująca wygrana Murana

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze