Norman Parke odejdzie z FAME MMA? Skończył mu się kontrakt. Zdradza plany na przyszłość

2022-05-15 4:45
Gala FAME MMA 14
Autor: AKPA Gala FAME MMA 14

Co dalej z przyszłością Normana Parke'a w organizacji FAME MMA? Na gali oznaczonej numerem 14, Irlandczyk z Północy rozprawił się z Piotrem Szeligą, wygrywając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Tym samym jego kontrakt z największą freak-fightową organizacją wygasł. Jaki jest jego plan na przyszłość? Czy pożegna się z FAME MMA?

Gala FAME MMA 14 przeszła już do historii. W krakowskiej Tauron Arenie kilkanaście tysięcy fanów dopingowało najpopularniejszych influencerów w kraju. Nie zabrakło także sportowych starć. Irlandczyk Norman Parke pokonał już w drugiej rundzie Piotra Szeligę. Były mistrz organizacji KSW i były zawodnik UFC triumfował przez techniczny nokaut. - Próbował. Naprawdę się starał. Ale przed drugą rundą już stałem, stałem cały czas, widziałem zegar i wciąż miałem 45 sekund przerwy. Pomyślałem sobie: gdzie jest moja filiżanka herbaty? Gdzie moje herbatniki? Poprosiłem trenera o kawę - mówił po walce w rozmowie z "Super Expressem".

FAME MMA 14: Parke pokonał Szeligę

Norman Parke nie ukrywał, że był dość zdziwiony tym, jak małą klatką jest tzw. "klatka rzymska". - Ku**a, jaka ona była mała! Myślałem, że będzie nieco większa. Mamy klatkę u siebie w gymie - też jest dość mała, ale tutaj jest ona kwadratowa, a u nas w kształcie ośmiokątnym. Myślę, że z każdej strony była mniejsza o kilkadziesiąt centymetrów z każdej strony. To bez znaczenia.  Wsadźcie budkę telefoniczną i też mogę w niej walczyć. Nie ma problemu - przyznaje z uśmiechem.

NIE PRZEGAP! Norman Parke zmasakrował Piotra Szeligę! Prawdziwa rzeź w rzymskiej klatce na FAME MMA 14

Rozczarowani żużlowcy po nieudanym GP Warszawy

FAME MMA: Kontrakt Normana Parke'a się skończył

Czwarta walka sprawiła, że Irlandczykowi skończyła się umowa z FAME MMA. - To była moja czwarta i ostatnia walka na tym kontrakcie w FAME MMA. W tym momencie jestem wolnym agentem. Nie wiem jeszcze, co dalej. Chcę pozostać aktywny i bić się w MMA z dobrymi rywalami. Chcę bić się dalej - to wiem! Najpierw pogadam z organizacją FAME MMA - przyznał.

Kibice mogą więc liczyć, że Parke dalej będzie bił się w FAME MMA. Zwłaszcza, że jest zainteresowany pojedynkiem z BOXDEL-em, jednym z szefów organizacji. - Pamiętasz, kiedy biłem się z "Don Kasjo"? Gadał wtedy, że przegrałem tę walkę. Powiedziałem, że za to zapłaci. Za tę pomyłkę i słowa, które wypowiedział. Powiedziałem, że musi stracić około 30 kilo, by mieć chociaż szansę mierzyć się ze mną.BOXDEL mówił, że chce bić się w klatce rzymskiej, bez zapasów - dodał.

NIE PRZEGAP! Tromba rozbił Gimpera w walce wieczoru FAME 14! Parke nie dał szans Szelidze, zaskakująca wygrana Murana

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze