Jaroniewska po zlaniu Laluny na FAME MMA 14: "Boże, jak ja to powiem mamie..." [TYLKO U NAS] WIDEO

2022-05-15 12:36
Wiktoria Jaroniewska
Autor: SE Wiktoria Jaroniewska

Wiktoria Jaroniewska to bez dwóch zdań jedna z największych bohaterek minionej gali FAME MMA 14. Szczypiornistka, która zgodziła się przyjąć walkę zaledwie na kilka dni przed galą, poradziła sobie z Laluną i nie kryła swojego zadowolenia podczas rozmowy z "Super Expressem". Gwiazda "Królowych życia" opuszczała oktagon z zakrwawioną twarzą, a Jaroniewska w tym czasie cieszyła się z fenomenalnego debiutu w klatce.

Fani FAME MMA oraz freak-fightu w Polsce, którzy nie interesują się piłką ręczną jeszcze kilkanaście dni temu mogli nie wiedzieć zbyt wiele o Wiktorii Jaroniewskiej, która zgodziła się przyjąć walkę z Katarzyną "Laluną" Alexander w zastępstwie, zaledwie na chwilę przed galą w krakowskiej TAURON Arenie. Skromna szczypiornistka pokazała się jednak z fantastycznej strony i po przewalczeniu całego dystansu trzech rund, wygrała decyzją sędziów. Po pokonaniu swojej rywalki, Jaroniewska nie kryła radości przed kamerą "Super Expressu" i uświadomiła sobie, czego właśnie dokonała.

Norman Parke odejdzie z FAME MMA? Skończył mu się kontrakt. Zdradza plany na przyszłość

Jaroniewska po zlaniu Laluny na FAME MMA 14. Szczypiornistka bohaterką gali w Krakowie

"Laluna" bez dwóch zdań nie będzie dobrze wspominać pojedynku z Jaroniewską, która sprawiła, że gwiazda "Królowych życia" opuszczała oktagon z zakrwawioną twarzą, mając najpewniej złamany nos. - Strasznie dużo krwi się polało. Boże... Jak ja to powiem mojej mamie... Mamo, złamałam kobiecie prawie czterdziestoletniej nos! Mama powie, że nienormalna jestem! - mówiła w rozmowie z "Super Expressem" szczypiornistka po emocjonującej walce, która otworzyła galę FAME MMA 14. Sprawdźcie całą rozmowę z Wiktorią Jaroniewską w naszym materiale wideo poniżej!

Dojdzie do wielkiego rewanżu między Błachowiczem a Teixeirą? Brazylijczyk powiedział o swoich planach, musi spełnić jeden warunek

Sonda
Czy Wiktoria Jaroniewska powinna zostać w FAME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze