Dojdzie do wielkiego rewanżu między Błachowiczem a Teixeirą? Brazylijczyk powiedział o swoich planach, musi spełnić jeden warunek

2022-05-15 7:29

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem powinniśmy być świadkami wielkiego rewanżu między Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirą! Brazylijski sportowiec, tuż przed walką między Polakiem a Aleksandarem Rakiciem napisał na swoich mediach społecznościowych, że chętnie sprawdziłby się z Polakiem ponownie. Musi zostać spełniony jednak jeszcze jeden warunek, aby do pojedynku doszło.

Jan Błachowicz wygrał swój pojedynek z Aleksandarem Rakiciem na gali UFC i już teraz może wyczekiwać na kolejnego rywala. Wiele wskazuje, że może nim być Brazylijczyk, Glover Teixeirą! Zawodnik,tuż przed walką Polaka zamieścił na swoich mediach społecznościowych komunikat, w którym stwierdził, że jest chętny rewanżu. Musi być tylko jeden warunek.

Lewandowski odejdzie z Bayernu?! Tomaszewski rozjeżdża: Mam nadzieję, że ta opera mydlana już się skończyła [TYLKO U NAS]

Jan Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą? Wiadomość zamieszczona przez Błachowicza mówi wszystko

Ostatni pojedynek między Teixeirą a Błachowiczem skończył się zwycięstwem Brazylijczyka, jednak wiele wskazuje na to, że dojdzie do rewanżu. Aby tak się jednak stało, Teixeira musi wygrać w trakcie czerwcowego pojedynku z Jiřím Procházką.

- Jazda, Janie Błachowiczu.  Wygraj dzisiaj… Ja wygram 11 czerwca… I potem to powtórzymy - napisał Brazylijczyk na swoich mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że panowie, mimo sportowej rywalizacji, darzą się wielkim szacunkiem. Sam Błachowicz podkreślał, że w trakcie pojedynku Teixeiry z Prochazką, będzie kibicował Brazylijczykowi.

Błachowicz wygrywa ringową wojnę przez kontuzję Rakicia! Polak dostanie walkę o pas?!

Aby zobaczyć, jakim wykształceniem może pochwalić się Jan Błachowicz, przejdź do galerii poniżej.

Błachowicz trzyma kciuki za Teixeirę! Liczy na rewanż

- Lubię ich obu. Będę jednak trzymał kciuki za Glovera, bo chciałbym odebrać mu pas. Liczyę, że wygra nadchodzącą walkę, nie odejdzie na emeryturę i da mi szansę na rewanż. Jeśli jednak będzie inaczej i Jiri wygra walke, to będziemy mieć dobre zestawienie dla europejskiej publiczności. Każdy czeka na taką walkę i na pewno się ona ludziom spodoba. - powiedział Jan Błachowicz w rozmowie z New York Post.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze