Wiktoria Jaroniewska

i

Autor: Instagram / Wiktoria Jaroniewska Wiktoria Jaroniewska

Kim jest Wiktoria Jaroniewska? Zdjęcia nowej gwiazdy FAME MMA rozgrzewają do czerwoności. Jak Wiki znalazła się w FAME?

2022-05-14 17:48

Na karcie walk FAME MMA 14 doszło do drobnych zmian. Po kontuzji "Sheeyi" to Wiktoria Jaroniewska jest nową rywalką "Laluny" z "Królowych Życia". Dla wielu kibiców była postacią anonimową. Zadawali oni pytanie: kim jest Wiktoria Jaroniewska? Zjawiskowa szczypiornistka jest bardzo popularną influencerką. Z jej zdjęć aż bucha ogień! Czy równie dobrze jak na parkiecie i zdjęciach zaprezentuje się także w oktagonie FAME MMA?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się już w najbliższą sobotę! Emocji nie będzie brakować, zwłaszcza, że w ostatniej chwili pojawiły się zmiany na karcie walk. W klatce nie zobaczymy m.in. "Sheeyi", która doznała kontuzji i musi przejść operację. W jej miejsce wskoczyła na zastępstwo nowa zawodniczka organizacji. Wiktoria Jaroniewska ze sportem ma się za pan brat. Seksowna szczypiornistka zachwyca nie tylko umiejętnościami na handballowym parkiecie. Znakomicie czuje się także przed obiektywem. Jej gorące zdjęcia na Instagramie otrzymują polubienia od dziesiątek tysięcy fanów.

Zobacz także: Robert Karaś wypada z FAME MMA 14! Poważna kontuzja tuż przed galą. Czy walka "AJ Polish American" zostanie odwołana?

FAME MMA 14: Kim jest Wiktoria Jaroniewska?

Piękna Wiktoria świetnie odnajduje się także na TikToku, a jej rywalką na gali FAME MMA 14 będzie "Laluna". Wydaje się, że to świetna przeciwniczka. Obie panie będą debiutowały w klatce freak-fightowej organizacji. Wiktoria Jaroniewska to piłkarka ręczna UKS Dziewiątki Legnica, gdzie występuje na pozycji skrzydłowej. 21-latka ma rzekomo ważyć około 59 kilogramów i mierzy ponad 174 centymetry. W ringu różnica wagi może być duża, ale jako szczypiornistka, Jaroniewska doskonale zna się na walce wręcz.

Zobacz zdjęcia seksownej Wiktorii Jaroniewskiej w galerii poniżej. Piękna szczypiornistka zachwyci w klatce FAME MMA 14? 

Wiktoria Jaroniewska zawalczy z Laluną na FAME MMA 14

Pojedynek Wiktorii Jaroniewskiej z Laluną ma otworzyć kartę walk gali FAME MMA 14. Kto jeszcze wystąpi podczas wydarzenia w krakowskiej Tauron Arenie? W walce wieczoru Mateusz "Tromba" Trąbka zawalczy z Tomaszem "Gimperem" Działowym. W drugim pojedynku kobiet zmierzą się "Fagata" i Monika Kociołek. Najbardziej sportowym pojedynkiem może być starcie Norman Parke - Piotr Szeliga.

NIE PRZEGAP! Wiemy, kto zastąpi Karasia na FAME MMA 14. Mateusz z Fit Lovers wraca do klatki

FAME MMA 14: Kiedy konferencja? Kiedy gala?

Gala FAME MMA 14 odbędzie się już w najbliższy weekend, w sobotę 14 maja. W walce wieczoru zmierzy się dwóch popularnych YouTuberów - "Gimper" oraz "Tromba". Transmisja na żywo tylko na platformie FAMEMMA.tv! Kup PPV, klikając w TEN LINK.

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 14?
Kulisy Fame MMA 13
Najnowsze