Zobacz zdjęcia

Tyson Fury ma przepiękną żonę. Zjawiskowa Paris Fury wspiera go od lat - i na szczycie, i na dole

2022-12-03 22:23

Tyson Fury przeżył w życiu naprawdę wiele. Choć jest gwiazdą światowego formatu, ma momenty wielkich kłopotów. Wprost mówił o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Od lat wspiera go ukochana żona Paris Fury. Na walce Fury - Chisora 3 także nie mogło jej zabraknąć. Kim jest żona Tysona Fury'ego, Paris? Zobacz jej zdjęcia w galerii!

Czy to jeden z najlepszych pięściarzy świata? Zdecydowanie! Tyson Fury wygrał ponad 30 pojedynków w zawodowej karierze. Pokonywał ścisłą światową czołówkę - wygrywał z Władimirem Kliczką, Deontayem Wilderem. Nie zawsze jednak znajdował się na samym szczycie. Nawet, gdy wygrywał kolejne walki walczył z przeróżnymi problemami natury psychicznej. Mimo to, zawsze wspierała go jego ukochana żona Paris. Po takich relacjach widać, gdy miłość nie jest tylko na pokaz. Paris Fury wspiera go nawet w najtrudniejszych momentach jego życia.

Kim jest Paris Fury, żona Tysona Fury'ego?

Fury poznał swoją żonę, gdy ta miała 15 lat. Tyson był wówczas siedemnastolatkiem. Para wzięła ślub w 2008 roku. Wychowują razem szóstkę dzieci - trójkę synów i trójkę córek.

Tyson Fury przez lata zmagał się z problemami psychicznymi. Wprost mówił o tym, że walczył z depresją. Miewał także myśli samobójcze. Na szczęście przy wsparciu żony wyszedł na prostą.

Sonda
Kto wygra walkę: Tyson Fury czy Dereck Chisora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany