Tyson Fury i Deontay Wilder

i

Autor: fot. AP Photo Tyson Fury nie może się doczekać kolejnej walki

Tyson Fury nie bierze jeńcow! Tchórz, ci**, menel! Oberwało się całej światowej czołówce

2022-01-25 21:22

Mistrz świata federacji WBC w królewskiej wadze ciężkiej Tyson Fury nie może się już doczekać kolejnej walki. W kontekście jego następnego rywala pada kilka nazwisk, ale jak nie było konkretów, tak nadal nie ma. Ta sytuacja powoli wyprowadza "Króla Cyganów" z równowagi. Do tego stopnia, że za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Brytyjczyk zaatakował kilku bardzo znanych pięściarzy.

Teoretycznie Fury w kolejnej walce powinien się zmierzyć z Dillianem Whyte'em, ale od kilku dni coraz głośniej mówi się o tym, że jego następnym rywalem będzie Ołeksandr Usyk. Gdyby doszło do starcia z Ukraińcem, to bylibyśmy świadkami tak długo wyczekiwanego boju o tytuł niekwestionowanego czempiona wagi ciężkiej.

Na razie to są jednak tylko medialne doniesienia. Fury tych plotek ma powoli dosyć i w sobie znany sposób postanowił dać upust emocjom. Jego zdaniem żaden z pięściarzy, o których się ostatnio wspomina, tak naprawdę nie chce z nim walczyć.

Tego 54-letni Andrzej Gołota nie mógł się spodziewać. Żona pięściarza zdradziła szokujący fakt

W krótkim filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych Fury obraził Usyka, Whyte'a oraz Anthony'ego Joshuę.

- Joshua to jest tchórz, Usyk to ci**, a Whyte również nie ma ochoty walczyć. Weźcie się kur** do roboty! Jesteście tchórzami oraz menelami i zachowujecie się jak panienki - wypalił Fury w swoim stylu.

Według najnowszych informacji przetarg na walkę Fury'ego z Whyte'em ma się odbyć w środę i być może wtedy poznamy wreszcie jakieś konkrety co do najbliższej walki mistrza świata.

Każdy sparing to wojna! Cieślak podkręca tempo przed walką o pas

Sonda
Walkę Ołeksandr Usyk - Tyson Fury wygrałby...
SALETA O KLĘSCE KOWNACKIEGO I WALCE FURY - WILDER | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze