Don Kasjo v Tańcula

i

Autor: Screen/PRIME MMA

PRIME MMA 8

Wielka awantura po walce wieczoru na gali PRIME MMA 8! Arkadiusz Tańcula nie wytrzymał, mocny koniec

2024-04-14 2:24

Gala Prime MMA 8 przeszła do historii. W nocy z soboty na niedziele doszło do wielu emocjonujących pojedynków. Podczas wydarzenia triumfowali między innymi: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, czy Paweł "Prezes" Jóźwiak. W walce wieczoru lepszy okazał się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, jednak po werdykcie nie mógł się z tym pogodzić jego rywal, czyli Arkadiusz Tańcula.

Gala Prime MMA 8 na pewno zapewniła kibicom wiele emocji. Wydarzenie odbyło się na wysokim poziomie, a przede wszystkim cała impreza rozpoczęła się w sobotę, ale jej koniec był już w niedziele, ponieważ ilość walk była okazała. Najbardziej ekwilibrystycznym nokautem popisał się Daro Lew, który obrotowym łokciem posłał Bagietę na deski. W innych starciach triumfował m.in. Paweł "Prezes" Jóźwiak, który przez techniczny nokaut rozprawił się z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem, a Rafał Pazik zwyciężył długo wyczekiwane przez kibiców Igrzyska Gladiatorów.

W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński skrzyżował rękawice w formule boksu z Arkadiuszem Tańculą. Włodarz Prime MMA okazał się zdecydowanie lepszy i przez jednogłośną decyzję sędziów okazał się lepszy od "Aroya".

Don Kasjo lepszy od Tańculi! "Aroy" ruszył na rywala po werdykcie, niepotrzebne zachowanie

Po zakończonej walce Don Kasjo bawił się w oktagonie, był wręcz pewny swojego zwycięstwa. Przy werdykcie "Aroy", jak i włodarz Prime MMA mieli uniesioną rękę ku górze. Po chwili została ogłoszona decyzja, która była jednogłośna na korzyść Życińskiego. Po chwili kamery uchwyciły, jak Tańcula podszedł i odepchnął rywala, ten nie chciał mu być dłużny wyprowadzając kopnięcie. Ochrona musiała interweniować, a na samym środku w oktagonie pojawił się także Paweł "Prezes" Jóźwiak, który również ma porachunki z "Aroyem".

Najnowsze