Wielkie zamieszanie z udziałem Fury'ego. Powstrzymywało go wielu ochroniarzy [WIDEO]

2019-10-07 13:21 KG
Tyson Fury
Autor: East News Tyson Fury

Znany brytyjski bokser gościł ostatnio na gali Friday Night Smackdown w Los Angeles gdzie starł się z gwiazdą WWE Braunem Strowmanem. Początkowo między zawodnikami doszło do wymiany spojrzeń i uśmiechów. Dla boksera było to za mało i już po chwili chciał wtargnąć na ring by zmierzyć się z zapaśnikiem.

Licznie zgromadzona ochrona od razu powstrzymała olbrzyma z Wilmslow. Program na linii Strowman - Fury ma być kontynuowany, co potwierdził były mistrz wagi ciężkiej na swoich social mediach, ogłaszając swój udział na gali Monday Night RAW.

Według "Wrestling Observer" cała historia ma się zakończyć walką obu zawodników na gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Tyson Fury po ostatnim zwycięstwie nad Otto Wallinem obecnie czeka na rewanż z mistrzem świata wagi ciężkiej Deontay'em Wilderem. Podczas piątkowej gali wrestlingu zadebiutowała również inna osoba związana ze sportami walki.

Były mistrz UFC wagi ciężkiej Cain Velasquez zaatakował innego byłego mistrza UFC Brocka Lesnara i z przytupem zadebiutował w największej wrestlingowej organizacji na świecie. WWE do swoich programów często zaprasza osoby ze środowiska sportu. W przeszłości w segmentach brali udział min. Mike Tyson lub Wayne Rooney.