Wilder – Fury 2. Tyson Fury po zwycięstwie zaśpiewał w ringu legendarną piosenkę [WIDEO]

2020-02-23 7:52
Tyson Fury
Autor: East News Tyson Fury

Tego faceta nie da się nie lubić. Jeden z najbarwniejszych bokserów obecnej dobry Tyson Fury właśnie wrócił na tron WBC, rozbijając Deontaya Wildera. Człowiek, ktory jak nikt potrafi zrobić wokół siebie show, po walce rozpromieniony w ringu... zaśpiewał słynny przebój muzyki rozrywkowej i zachęcił 15-tysięczny tłum, by śpiewał z nim. Poczuliśmy się zupełnie jak na występie gwiazdy piosenki, tym bardziej że jak się okazało bokser ma zupełnie niezły głos...

Z Furym nie da się nudzić, w końcu to on jakiś czas temu przyznał, że przygotowując się do ważnej walki... masturbuje się siedem razy dziennie. W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w Las Vegas Tyson z Króla Cyganów stał się na powrót królem wagi ciężkiej, demolując rywala, który nie do końca momentami wiedział co się dzieje. Jak przyznał uczciwie sam Fury, po jego potężnym prawym Wilder padł, ale podniósł się i pokazał serce mistrza. Tyle tylko, że narożnik obrońcy tytułu uznał, że dość już tego lania.

Fury oddał co cesarskie dotychczasowemu mistrzowi, dodał, że zapowiadał przecież nokaut od dawna, a w końcu wziął mikrofon i a capella zaintonował jedną z najbardziej znanych piosenek w historii, kultowy przebój „American Pie”, wykonywany lata temu przez Dona McLeana. I trzeba przyznać, że Fury ma też zadatki na niezłego piosenkarza. Znając go, nie można wykluczyć, że kiedyś pójdzie tą drogą.

Najnowsze