Wilder - Fury TV NA ŻYWO TRANSMISJA KIEDY walka Wilder - Fury 2 GDZIE OBEJRZEĆ walkę Wilder - Fury w TV Na jakim programie KTO POKAŻE WALKĘ?

2020-02-14 15:54 CH
Deontay Wilder i Tyson Fury
Autor: EastNews Deontay Wilder i Tyson Fury

Wilder - Fury KIEDY walka? Wilder - Fury TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ walkę Wilder - Fury w TV Na jakim programie? Kto pokaże walkę Wilder - Fury 2? Pierwsza walka Doentay Wilder - Tyson Fury dostarczyła ogromnych emocji. Amerykański mistrz świata federacji WBC był faworytem, ale brytyjski "Król Cyganów" zaskoczył wszystkich i było blisko sensacji. Skończyło się kontrowersyjnym remisem, a teraz fani boksu na całym świecie niecierpliwie czekają na rewanż - walkę Wilder - Fury 2. KIEDY walka Fury - Wilder? GDZIE OBEJRZEĆ walkę Wilder - Fury w TV Na którym kanale?

Wilder - Fury TV TRANSMISJA NA ŻYWO KIEDY walka?

Walka Wilder - Fury 2 wywołuje ogromne emocje. Dwaj charyzmatyczni bokserzy w pierwszym pojedynku stworzyli świetne widowisko. Broniący pasa mistrza WBA w wadze ciężkiej Amerykanin Deontay Wilder był faworytem, ale wracający na wielką bokserską scenę po długiej przerwie i problemach osobistych Tyson Fury pokazał, że wciąż jest groźnym pięściarzem. Brytyjski "Król Cyganów" bawił się z Wilderem i prowadził na punkty. Prawdziwe bokserskie trzęsienie ziemi mieliśmy w 12. rundzie. Słynący z potwornie silnych ciosów Wilder trafił Fury'ego potężnym lewym sierpowym, a Brytyjczyk padł bezwładnie i wydawało się, że nie ma prawa wstać. "Król Cyganów" pozbierał się jednak i dotrwał do końca emocjonującego pojedynku. Sędziowie wypunktowali remis (115:11, 110:114, 113:113), a obaj bokserzy przekonywali, że zostali skrzywdzeni i należało im się zwycięstwo. Pas mistrza świata WBC pozostał w rękach Wildera, który ma go do dzisiaj. Fury przekonuje jednak, że w rewanżu zdeklasuje Amerykanina i zakończy jego panowanie. Czy tak się stanie? Walka Wilder - Fury 2 coraz bliżej. Hitowy pojedynek dwaj gwiazdorzy stoczą w USA.

Wilder - Fury KIEDY walka? Na jakim programie?

Tyson Fury znów zmierzy się w ringu z Deontayem Wilderem i będzie to rewanż na zakończony remisem pojedynek z grudnia 2018 roku. Obaj panowie nie szczędzą sobie złośliwości. Brytyjski "Król Cyganów" przekonuje, że szybko rozprawi się z Amerykaninem. Szokuje też kolejnymi wypowiedziami na temat swoich przygotowań. Fury zdradził, że... myje ręce w benzynie, żeby skóra na dłoniach była dzięki temu twardsza. Wypalił też, że... masturbuje się nawet siedem razy dziennie! Twierdzi, że w ten sposób stara się podnieść poziom testosteronu. - Jeśli to ma dać mi przewagę, to spróbuję tego. Robię to, by mój testosteron buzował - powiedział Tyson Fury, który chciałby zachować status niepokonanego. Zadanie będzie jednak bardzo trudne, bo taki sam plan ma Wilder. Jedyną skazą na rekordach obu niezwyciężonych pięściarzy jest właśnie remis z ich pierwszego starcia.

Wilder - Fury TV NA ŻYWO TRANSMISJA w TELEWIZJI

Rewanżowa walka Deontay Wilder - Tyson Fury została zaplanowana na 22 lutego. Bokserski hit odbędzie się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. Pojedynek odbędzie się zatem w niedzielę 23 lutego ok. godziny 6 rano polskiego czasu. Ceny biletów sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Walkę Wilder - Fury 2 będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport, który nabyła prawa telewizyjne. Stream online dostępny będzie ZA DARMO na stronie sport.tvp.pl

Najnowsze