Saul Canelo Alvarez

i

Autor: fot. AP Photo Saul "Canelo" Alvarez w sobotę zmierzy się z Calebem Plantem

Wszyscy za Canelo! Walka o cztery pasy, ale faworyt tylko jeden

2021-11-02 18:03

W sobotę w MGM Grand w Las Vegas kibiców boksu czeka nie lada gratka. Saul "Canelo" Alvarez zmierzy się z Calebem Plantem, a stawką pojedynku będą wszystkie cztery mistrzowskie pasy w wadze super średniej. Zdaniem ekspertów Brytyjczyk jest jednak skazany na pożarcie w starciu z Meksykaninem.

Każda walka Alvareza to święto dla kibiców boksu na całym świecie. Meksykanin to aktualnie najlepszy pięściarz globu bez podziału na kategorie wagowe i w weekend zdaniem praktycznie wszystkich fachowców mamy być świadkami kolejnego świetnego występu w jego wykonaniu.

Pojedynek ten elektryzuje także z jeszcze jednego powodu - w stawce będą bowiem wszystkie cztery mistrzowskie pasy w wadze super średniej. W sobotnią noc poznamy zatem niekwestionowanego czempiona tej kategorii.

Nie dla nas medale. Polscy bokserzy odpadli z mistrzostw świata

Eksperci nie mają jednak złudzeń, że w ringu w Las Vegas zwycięzca może być tylko jeden. I jest nim oczywiście Alvarez. Magazyn "The Ring", zwany "Biblią boksu", przepytał na okoliczność tej walki aż 20 fachowców. Wynik? Każdy z nich wytypował wygraną Meksykanina.

Co więcej tylko czterech z nich postawiło na zwycięstwo Canelo na punkty, pozostała "16" nie daje Plantowi żadnych szans na dotrwanie do ostatniego gongu.

Szokujące nagranie Szpilki z toalety. Siedział na sedesie z opuszczonymi spodniami i zrobiło się mokro

Sonda
Kto wygra walkę Saul "Canelo" Alvarez - Caleb Plant?
Wach: Jestem najlepszym pięściażem wagi ciężkiej w Polsce
Najnowsze