Andrzej Gołota z synem

i

Autor: Instagram Andrzej Gołota z synem

wyjątkowa okazja

Wyjątkowa chwila w rodzinie Andrzeja Gołoty. Mariola Gołota opublikowała wymowny wpis, nie mogła się powstrzymać

2023-11-30 17:54

Andrzej Gołota wciąż cieszy się dużym szacunkiem i popularnością wśród polskich fanów boksu. O tym, co dzieje się aktualnie u jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii dowiadujemy się dzięki jego żonie, która co jakiś czas publikuje różne materiały w mediach społecznościowych. Wpisu od niej nie mogło oczywiście zabraknąć także teraz, w wyjątkowy dzień dla rodziny Gołotów.

Andrzej Gołota wiedzie raczej spokojne życie na sportowej emeryturze. Wicemistrz olimpijski z Sydney mieszka razem z rodziną w Chicago i korzysta z życia. Niedawno fani mogli się poważnie zaniepokoić stanem zdrowia Andrzeja Gołoty, gdy świat obiegło wideo, jak były polski pięściarz spaceruje razem z Riddickiem Bowe, innym wybitnym zawodnikiem wagi ciężkiej. Fani tym bardziej mogą się zainteresować tym, co słychać u byłej, wielkiej gwiazdy boksu, a o to najłatwiej śledząc profil Marioli Gołoty na Instagramie. Żona Andrzeja Gołoty opublikowała niedawno wpis związany z ważnym dniem dla całej rodziny.

Mariola Golota nie mogła przepuścić takiej okazji

30 listopada, czyli właśnie dziś, obchodzone są imieniny Andrzeja i to te najbardziej popularne, bowiem w nocy z 29 na 30 listopada odbywają się Andrzejki. W polskiej kulturze imieniny, zwłaszcza w minionych latach, często były huczniej świętowane niż urodziny. Trudno się więc dziwić, że tak wyjątkowy dzień został „uczczony” przez Mariolę Gołotę osobnym postem.

Żona Andrzeja Gołoty nie publikuje zbyt często wpisów na Instagramie, ale takiej okazji nie mogła przegapić. – Najserdeczniejsze Życzenia Imieninowe dla wszystkich Andrzejów i Andrzejków – napisała Mariola Gołota publikując zdjęcie swojego męża oraz... syna, który oczywiście także ma na imię Andrzej, po swoim tacie.

Najnowsze